Skocz do zawartości

Recommended Posts

moim zdaniem nie takie bzdurne. Jest to jedna z ważniejszych funkcji tego chipsetu. Nie mam nic do Gigabyte, jestem posiadaczem ich płyty głownej i jestem z niej raczej zadowolony; jednakże, jeśli płyta nie ma wyjść z tyłu, na tym chipsecie, to POWINNA mieć zrobione te wyjścia za pomocą specjalnego śledzia tak jak jest to w przypadku portów usb na front panel.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

moim zdaniem nie takie bzdurne. Jest to jedna z ważniejszych funkcji tego chipsetu. Nie mam nic do Gigabyte, jestem posiadaczem ich płyty głownej i jestem z niej raczej zadowolony; jednakże, jeśli płyta nie ma wyjść z tyłu, na tym chipsecie, to POWINNA mieć zrobione te wyjścia za pomocą specjalnego śledzia tak jak jest to w przypadku portów usb na front panel.

 

Napisane jest w ostrzeżeniu "Pojawiły się w Polsce..." To znaczy że, Gigabyte zrobił płyty bez wyjść tylko dla POLSKI.

Tak można zrozumieć to ostrzeżenie.

 

Nie tylko Giabyte, ma płyty bez wyjść. ASUS na swojej P8Z68 DELUXE też nie zainstalował tych wyjść. I reklamuje je tutaj

Edytowane przez SonyHD
Link to post
Share on other sites

umm...

Ja to zrozumiałem, że płyty są dostępne w Polsce, znaczy można je kupić. Nie, że tylko w Polsce, ale że-po prostu w sprzedaży.

Napisane po polsku, dla polaków w polsce... napisz do redaktorów że martwi cię to zdanie i że jest niejasne, że szyk zdania jest upierdliwy.

derp.

Link to post
Share on other sites

umm...

Ja to zrozumiałem, że płyty są dostępne w Polsce, znaczy można je kupić. Nie, że tylko w Polsce, ale że-po prostu w sprzedaży.

Napisane po polsku, dla polaków w polsce... napisz do redaktorów że martwi cię to zdanie i że jest niejasne, że szyk zdania jest upierdliwy.

derp.

 

Informację o pojawieniu się np. płyt w Polsce odbieramy z zadowoleniem. Słowo Ostrzeżenie jednak brzmi inaczej.

Nie zauważyłem nigdy w żadnym newsie aby było "OSTRZEGAMY już jest, (są) w sprzedaży w Polsce.

Bzdurą jest że takie płyty ( bez wyjść VIDEO) pojawiły się w Polsce, one sprzedają się na całym świecie i nikt nie pisze OSTRZEŻEŃ.

Edytowane przez SonyHD
Link to post
Share on other sites

Może minimalnie w innej formie byłoby lepiej, ale informacja sama w sobie jest bardzo fajna w mojej opinii.

Nie każdy kto tu zagląda zna się wystarczająco dobrze na sprzęcie by wiedzieć że płyta na Ztce, bez wyjść obrazu nie ma racji bytu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...