Skocz do zawartości

Monitor do gier fps FHD, TN, G-SYNC max 1500 zl


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kingisdead,

Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić monitor FHD czyli na rozdzielczość 1920x1080, odświeżanie ekranu to od 144Hz w górę, obsługujący G-SYNC, matryca TN, 1ms czas dostępu i przede wszystkim obslugujacy ULMB (tutaj mogę to sprawdzić pewnie jakoś w necie jeśli ktoś nie byłby pewny tej opcji ale też słyszałem, że większość monitorów z G-SYNC obsługuje tę opcję). Przeznaczenie monitora to gry FPS jak csgo, apex legenda itp.

 

Dodam, że patrzyłem na anglojęzycznych forach ale głównie te monitory albo nie występują na rynku polskim albo ich długo nie było. Nie wiem jak to jest zupełnie na polskim rynku więc proszę o pomoc.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi :)

Tylko właśnie natknąłem się na monitor o ten - https://www.x-kom.pl/p/386275-monitor-led-24-269-acer-predator-xb240hbbmjdpr-czarny.html - i czy on właśnie by nie spełniał kryterii? Bo patrząc w sumie na specyfikację mam wrażenie, że wręcz wszystko to posiada, choć co do ULMB nie jestem pewien. Co sądzicie? :)

Link to post
Share on other sites

W ten weekend w x-kom masz ten monitor w obnizonej o VAT cenie... wychodzi 1137 PLN (rabat nalicza się po dodaniu do koszyka). Cena rewelacja, a ja mój właśnie wczoraj odebrałem :) Drobny pech, ale przynajmniej trafiła mi się wzorowa sztuka, zero uszkodzonych pikseli, podświetlanie super, zero BLB. Po pierwszych krótkich testach polecam.

 

Kupiłem w zeszłym tygodniu topowy (do niedawna) model Acer'a XB271HU, 1440p, 160Hz, IPS, który następnego dnia poszedł na zwrot z powodu tragicznego BLB. Chciałem brać następny, ale zdecydowałem, że nie chce mi się bawić w nieskończoną potencjalnie serie zwrotów z powodu BLB i wziąłem ten na matrycy TN. I nie żałuję.

Link to post
Share on other sites

@ ee222

Jaki sprzęt (  model karty graficznej).

Bo jak pisze wyżej są dwie wersje monitorów z modułem G-SYNC ( G-SYNC działa od karty graficznej GTX 650).

I Adaptive Sync/FreeSync( pod nowsze karty AMD i od połowy stycznia 2019r na modelach GTX 1XXX i RTX 2XXX podłączonych przewodem Display Port, ale bywają problemy z włączeniem funkcji Adaptive Sync).

Link to post
Share on other sites

Mały update... Moja sztuka po 3-4 dniach dostała czegoś takiego. Na bank nie było tego na początku... Ta wielka okrągła ciemna plama to jakieś klejenie? Ktoś miał coś takiego?

 

Poszedł na 14dniowy, jutro odbieram kolejny... mam nadzieje, że szczęśliwszy egzemplarz.

 

(zdjęcie przy 20% jasności, defekt widać nawet w jasny dzień)

 

FmERb3L.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...