Skocz do zawartości

Jaka karta pod sprzęt?


Recommended Posts

Witam, chciałbym dowiedzieć się na jaką kartę mogę zakupić z tym sprzętem?

 

1) Gigabyte G31M-S2L

2) Pentium Dual-Core CPU E5200 @ 2x 2,5 GHz

3) 4GB Ram

4) OCZ StealthX Stream2 600W

 

Dotychczas posiadałem GeForce 9500GT, który wymieniłem na 8800GTX, ale z niewiadomych przyczyn zaczął sypać "krzaki" (nie, nie przepalił się, być może "zimne luty"). Tak, więc wróciłem tymczasowo do 9500GT i szukam czegoś nowszego, na czym mógłbym pochulać sobie w takie gry jak Wiedźmin2 :D Tak, więc proszę o propozycje!

 

P.S Z ceną proszę mocno nie zawyżać bo miliarderem nie jestem xD

Edytowane przez Kozik155
Link to post
Share on other sites

Proszę Cię bardzo z edytowałem pierwszy post :) Tak btw. OCZ StealthX Stream2 600W A co do kasy do 300-400zł. Wolę jakoś nie wydawać dużo pieniędzy na taki sprzęt, ponieważ mam złe doświadczenia z 8800GTX(niestety używanym).

 

P.S Czy warto brać 8800 GTS? Słyszałem, że mniej się grzeją niż GTX.

Edytowane przez Kozik155
Link to post
Share on other sites

Bierz GTS 450 , tylko nie jakiegoś kastrata z przyciętymi ramami, ewentualnie używany GTX 260 ale chyba dzisiaj już nie warto.

 

Edit

 

Ewentualnie mała dokładka i GTX460 768MB 192Bit ale na tego proca to trochę szkoda.

Edytowane przez Ostrowin
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O procesor i podkręcanie się nie martwię. A dotychczas nie podkręcałem, ponieważ PO CO? Na tą kartę? xD Tak więc zastanowię się nad twoją propozycją Ostrowin, ale nie pogardzę następnymi :] I proszę nie offtopować jak użytkownik effendi360. Bo szczerze mówiąc nie wiem po jaką cholerę dodałeś ten post. Chciałeś dać opinie o moim kompie? Było pisać na PW albo wyjść na dwór i pogadać z kolegą.

Edytowane przez Kozik155
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...