Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję obecnie monitora. Moje wymagania ;) są następujące:

 

bez smużenia i innych perfidnych zakłóceń obrazu (pasuje mi obraz jak w bodaj lg L1900E który użytuję od kilku lat).

 

Wolałbym żeby był to tradycyjny format monitora (i tu 19") lub panorama 22".

 

Preferowałbym LG po dobrych doświadczeniach z wspomnianym modelem ale jeżeli byłby jakiś w tym zakresie niepodważalnie lepszy - czemu nie.

 

To takie moje najważniejsze wytyczne. Głównym przeznaczeniem będzie praca na dokumentach, ewentualnie oglądanie filmów.

 

Budżet: do 600pln

 

Ps. Nie wiecie czy da radę gdzieś w tej cenie dostać l1900E?

Link to post
Share on other sites

mam od kilku mcy iiyame ProLite e2003wsv, panorama 20' 1650x1050, 2ms reakcji

kosztuje trochę ponad 600zł, chyba że ustrzelisz taniej... chyba że koniecznie musi być to panorama 22'

 

i nie mam najmniejszych zastrzerzeń, dobra przesiadka po CRTku mimo chwilowego zawachania czy warto, ponieważ dużo gram i nie chcę żadnych opóźnień w obrazie ;)

 

smużenia normalnie nie ma w filmach, grach, zwykłym użytkowaniu - wyjątkiem są tutaj o dziwo gry sportowe gdzie wszystko dzieje się szybko a postacie poruszają się na jednolitym tle (np. w GoW tego nie dostrzegam a to bardzo dynamiczna gra)... można się jednak przyzwyczaić i w Pro Evo jest to dla mnie niedostrzegalne ;)

 

dotychczas żadnych problemów nie było, obraz jest ładny, można w panelu ustawić nawet kolorystykę itd., ja jednak wolę firmowe ustawienia

 

minus jest taki, że wersja wsv nie ma wejścia hdmi (czy jakiegoś innego), więc bez przejściówki nie podłączysz np. konsoli

model ws już posiada, ale pewnie jest droższy

Link to post
Share on other sites

http://www.agito.pl/monitory-lcd/benq-215-lcd-g2220hd.0.344741.html?cid=54&attr=1376:393350 >>>Mam i szczerzę polecam i najważniejsze zę jest rozdzielczość FullHD i DVI-D ;) no i duży kontrast 40 000:1(oczywiście dynamiczny)

Również go polecam.

Nie polecam tylko brać HDA (porównywałem D-Suba i DVI - widać znaczną różnicę).

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz być wierny LG podane przez Julesa monitory powinny spełnić twoje oczekiwania. Ja jednak mam swojego faworyta W1952TQ o którym czytałem bardzo dobre recenzje. Poza tym w 52 to dobra seria która doczekał się swojej kontynuacji w postaci w53

Link to post
Share on other sites

Witam. Po przeczytaniu Waszych mądrych opinii (i tych mniej - mICh@eL ) i po przyjrzeniu się osobiście monitorom zdecydowałem się na Samsunga T190, głównie przekonała promocja w jednym z miejscowych sklepów - 200pln taniej :wariat: Monitor działa jak na razie bardzo dobrze.

 

Dzięki za pomoc w nakierowaniu na najbardziej odpowiedni wybór.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...