Skocz do zawartości

Druga kość innej firmy


Recommended Posts

Witam. Potrzebuje druga niższa kość RAM 8GB DDR4.Aktualnie posiadam tą: https://www.morele.net/pamiec-hyperx-predator-rgb-ddr4-8-gb-3200mhz-cl16-hx432c16pb3a-8-4862138/ . Płyta B360 wiec i tak max częstotliwość to 2666mhz. Jeśli wsadzę druga kość innej firmy o innej częstotliwości to nie będzie problemów ?

Link to post
Share on other sites

Jak kupisz z takim samymi opóźnieniami CL i napięciem to raczej powinno działać ... ja mam 4 kości i dwie są kingstona HyperX a dwie Crucial balistix i działa to bez problemu. tylko że to DDR3 ,ale myślę ze DDR4 to samo jeśli chodzi o dobór pamięci. Czyli CL i Napięcie takie same.  No i wybierz sklep jak radzi Jarrino taki gdzie w razie czego oddasz bez problemu (X-Kom jest dobry pod tym względem)

Link to post
Share on other sites
Jak kupisz z takim samymi opóźnieniami CL i napięciem to raczej powinno działać ... ja mam 4 kości i dwie są kingstona HyperX a dwie Crucial balistix i działa to bez problemu. tylko że to DDR3 ,ale myślę ze DDR4 to samo jeśli chodzi o dobór pamięci. Czyli CL i Napięcie takie same. No i wybierz sklep jak radzi Jarrino taki gdzie w razie czego oddasz bez problemu (X-Kom jest dobry pod tym względem)
Nie wiem czy jest sens przerzucać się z DDR3 na 4. W tym roku wychodzi DDR5

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens przerzucać się z DDR3 na 4. W tym roku wychodzi DDR5 Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

A za 4 lata będzie DDR8... nie rozumiem po kiego grzyba forumowicze Twojego pokroju wrzucają takie rzeczy.

 

 

Dopóki nie wsadzisz, to się nie dowiesz. To nie jest żart tylko rzeczywistość. Moja rada to kupić tam, gdzie bez problemu możesz oddać...

 

To najlepsze rozwiązanie.

 

Niestety, zakupienie pamięci o podobnych parametrach nie daje Tobie gwarancji że wszystko będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...