Skocz do zawartości

Karta Graficzna do ~400zł


Recommended Posts

Możecie dać mi jakieś rady po czym można poznać, że dana karta była używana w koparce?

 

Heh, dobre pytanie.. tutaj miałeś jak na dłoni, że kość miał inne graty do koparki na innych aukcjach.

Jeżeli na aukcji jest kilka -kilkanaście sztuk to też prawie zawsze z likwidacji koparki.

 

Pół biedy jak ktoś napisze wprost ... ja aż tak bym się nie obawiał jeśli karta jest rzeczywiście na gwarancji.

 

Natomiast nikt Ci nie da "złotej reguły"... używka to używka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem pół roku V64 refenet z kopary, dawno nie widziałem tak nowej karty tyle zabitej kurzem :D Oczyscilem, chodziła jak złoto, sprzedałem bo nie gram już tyle.

 

Jeżeli jest na tego Nitro gw w dobrym sklepie to co za różnica?

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś chce z koparki czy nie to już indywidualna sprawa . Ja jeszcze sprawdzam w komentarzach czy sprzedający ma podobne aukcje , czy np nie handluje oprócz koparek jakimiś innymi kartami np. naprawianymi metodą chałupniczą . 

Link to post
Share on other sites

Karty po koparkach trzeba dobrze sprawdzic. Jezeli byla zadbana, to bedzie dzialac. Polecam zwlaszcza P106, bo jednak jest duzo lepsza niz 470.

Co do wyjsc z karty - to nie jest problem. Minus jest za brak FreeSync, bo to sie traci. Ale uzywajac karty wbudowanej, sadze ze mozna odzalowac brak wyjsc. Cena to wynagradza. Karta 1060 6GB za 350-400pln jest moim zdaniem dobra okazja. Widzialem juz karty po 300pln, a RX470 sam kupilem taniej. 

Link to post
Share on other sites

Na allegro to większość po koparkach, jak niby chcesz ustalić czy była w koparce czy nie była.

Każdy na allegro napisze że nie była.

Tego się nigdy nie dowiesz.

Radeon RX 570 to jedyna karta na którą cie stać, GTX 780 to już stary trup prędzej padnie niż

karta z koparki.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Cześć, jak się postarasz to znajdziesz 1050Ti do 400zł i wydaje mi się że w twojej sytuacji jest to najlepsze wyjście. W porównaniu do serii 900/700 1050Ti jest nowsza, co za tym idzie mniej używana + mniej prądożerna. Do tego jak dobrze poszukasz to znajdziesz jeszcze z gwarancją. Pozdrawiam i powodzenia

Link to post
Share on other sites

Cześć, jak się postarasz to znajdziesz 1050Ti do 400zł i wydaje mi się że w twojej sytuacji jest to najlepsze wyjście. W porównaniu do serii 900/700 1050Ti jest nowsza, co za tym idzie mniej używana + mniej prądożerna. Do tego jak dobrze poszukasz to znajdziesz jeszcze z gwarancją. Pozdrawiam i powodzenia

 

 Źle Ci się wydaje z tą 1050ti , kosztuje tyle samo co rx470/570 a jest sporo wolniejsza . 

Link to post
Share on other sites

 Źle Ci się wydaje z tą 1050ti , kosztuje tyle samo co rx470/570 a jest sporo wolniejsza . 

 

Wszystko zależy od danej gry... miałem MSI gtx 1050ti i np. w gta V w porównaniu z Rx 580 8GB którą teraz mam nie ma wielkiej różnicy, może 10FPS. oczywiście jak zestawimy te dwie karty w benchmarkach to sprawa wygląda inaczej... 

Jeżeli ktoś nie nastawia się na najnowsze tytuły a zależy mu bardziej na ciszy, energooszczędności i niezawodności, to taka karta jak GTX 1050ti do 400zł to też całkiem dobry wybór. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...