Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

prosiłbym o pomoc w wyborze nowego telefonu w kwocie do około 2200zl. Obecnie używam iPhone'a 6 ale chciałbym jednak zmienić system operacyjny. Od nowego telefonu oczekiwałbym dobrej wydajności, niezłego aparatu i w miarę możliwości dobrej baterii. Wybrałem dwie propozycje.

1.Note 8 https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-note-8-n950f-dual-6-64gb-23-7817968495

1.OnePlus 6 https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/oneplus-6-6gb-64gb-dual-sim-czarny-blyszczacy

 

Pozdrawiam.

 

 

Link to post
Share on other sites

Pixel 2 XL, na niemieckim amazonie wychodzi w granicach ~2k. 

Co do note 8 to fajny fon, ale bateria może nie starczać na jeden intensywny dzień użytkowania. 

W przypadku OP6 aparat odbiega zauważalnie i od Pixela, i od Note. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie co do Note'a 8, na jakim poziomie jest odblokowanie twarzą? Pytam ponieważ posiadam okulary ,a czytnik inni papilarnych nie jest w atrakcyjnym miejscu. Niestety pixel nie przypadł mi do gustu. Moze jeszcze jakieś propozycje?


Jeszcze jedno, jak myślicie czy Note 8 będzie dalej atrakcyjnym telefonem za np. dwa lata? Dostal teraz aktualizacje do One UI I Androida 9.0 ale to raczej ostatnia taka duza aktualizacja.

Link to post
Share on other sites

Aktualnie w x-kom z okazji promocji walentynkowej jest HTC U12+ za 2299zł. Cholernie dobra propozycja w tej cenie. Na minus jedynie bardzo rozczarowujące wsparcie ze strony HTC, przyciski dotykowe a nie fizyczne do zmiany głośności i brak jacka. Ale tak to klasa, świetna audio na słuchawkach, głośniki stereo, bardzo dobry aparat.

Co do Note 8 to tak, OneIU i android 9.0 to ostatnia aktualizacja, gdyż Samsung wspiera swoje flagowce 2 lata + potem ewentualnie poprawki zabezpieczeń. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...