Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam otóż mam taki mały problem ,z kierownicą,już nie wiem co mam zrobić by było dobrze,mianowicie kiedy odpalam moja kiere g25,wcześniej dfp od kumpla miałem i ten sam efekt.A problem to taki:odpalam lfsa czy nfs shift 2 i np albo kiera mi nie skręca tak jak ma być,i siły ff są słabe.W lfs to tak wygląda ustawiam siły ff na 30% obracam kierownice jedną ręką i jest luz czuje opór idę spać wstaje rano pod jarany ze dobrze mi wieczorkiem szlo odpalam lfsa nic nie zmieniałem w ustawieniach i obracam kiere 1 palcem bez problemu WTF.

 

2 problem to kalibruje kierownice wszystko ok wyjeżdżam z pita,a wygląda to tak jak jest ok to skręcam kiera lekko i wyjeżdżam ,a jak jest kiepsko to robię obrót o 180 stopni i i tak wyląduje na bandzie.Męczę się z tym już naprawie długo około 1 rok:(

 

Mam pewne podejrzenie ale to jak dla mnie totalnie bezsensowne ale i tak opiszę,kiedyś jak kupiłem mojego kompa i odpaliłem na xp to strasznie mi zamulała gra nie dało się grać,opisałem tutaj mój problem,i został rozwiązany musiałem zmienić windowsa na 7 64bit ,gdyż xp 32bit się kłócił z moja płyta główna,rzeczywiście po zmianie zrobiło się idealnie.Kumpel mi mówi, też ma g25 i mówi ze na xp takich rzeczy mu się nie zdążają,a na vist a i 7 miał podobny problem,nie chce mi się w to wierzyć,ale może jednak.

 

Procek x3 710

płyta ga ma 790xud4

am 4gb

karta G 2x 6870

stery z g25 najnowsze 5.10 nie da się innych

 

wind 7 32 bit 64 bit to samo

Przez to moja forma jest niestabilna i nie zrobię WR:))))

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...