Skocz do zawartości

Karta graficzna za około 600-800 do gier.


Recommended Posts

Witam,

 

Z uwagi na to że prawdopodobnie moja obecna karta graficzna została uszkodzona, i uniemożliwia ona korzystanie z komputera - objawia się tym że nagle obraz znikł (czarny ekran). Po restarcie komputera , komputer wszedł w tryb "naprawiania" nie dało się go normalnie uruchomić nie wchodził w windowsa. 

Zdecydowałem się na ponowną instalacje windowsa, jednak podczas instalacji sterowników do grafiki - bum znowu czarny ekran , po podłączeniu drugiej kart graficznej wszystko normalnie się instaluje i działa. Co ciekawe podczas instalacji windowsa na starej karcie pojawiały się "artefakty" . 

 

Obecnie posiadam kartę  : Radeon R9 270x HAWK

Specyfikacja komputera (wszystkiego dokładnie nie pamietam):

- Intel Core i5 4460 3,2ghz

- Zasilacz 650w

- 8gb ramu

- płyta główna MSI H81-M e-33 ( tego nie jestem pewny)

-obudowa Zalman ZM-T4 USB 3.0

 

Szukam karty do gier, myślałem o Geforce, już nie chce Radeona. 

Proszę o propozycję 

 

Budżet 600-800 zł

Myślę że od razu też zainwestuje w dysk SSD.

Edytowane przez Furio94
Link to post
Share on other sites

 

Nie wiem czy chce kupować używana, wolałbym jednak nową kartę. Co powiecie o MSI Geforce Gtx 1050 ti 4gb?

 

 

Będziesz musiał trochę suwaki w lewo przesunąć. Jest mniej wydajna ale spoko. Mam taką.Pograsz ale na średnich/wysokich (a raczej średnich) ustawieniach grafiki. Jeśli nie zależy Ci na ustawieniach ultra( a1060 ) w niektórych grach też na ultra nie daje rady.

Lepiej w okolicach 800 PLN GTX1060 z 3GB. 

Edytowane przez mistela222
Link to post
Share on other sites

daj sobie spokój z 1050ti, jakby to 500 zł kosztowało to można brać, sam z takiej wymieniłem na 1060 3gb i jestem bardzo zadowolony

tu masz w tej samej cenie 1060 3gb, nówka w folii, od EVGA https://allegro.pl/oferta/evga-geforce-gtx-1060-3gb-superclocked-gw-36m-7702263431

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...