Skocz do zawartości

RX 580 - problemow ciag dalszy - Micro Stuttering, spadające użycie karty


Recommended Posts

Coś chciałeś napisać, jednak Twój post jest całkowicie pozbawiony sensu. Poruszasz 10 różnych wątków i wszystko jest bez ładu i składu.

 

Napisałeś że robiłeś twarda deinstalacje przez DDU.

Ten program ma to do siebie że wywala wszystko co jest związane z danym producentem.

Mimo wszystko windows musi na czymś pracować. Dogrywa, ściąga sterowniki zaraz po ich usunięciu.

Uwierz że zanim uruchomisz na nowo windows, to potrafią być załadowane pliki ktore powodowały niezgodność.

 

Najgorsza sprawa to zmiana AMD na nv i odwrotnie.

Windows nie lubi kiedy mu się zmienia drastycznie podzespoły w komputerze.

Co za geniusz nie odlacza sie od internetu zanim wyjdzie do trybu awaryjnego zeby usunac stery a nastepnie zainstaluje nowe.

 

 

Jak zmieniłem GTX 780 na GTX 1060 to DDU nie pomógł i zrobiłem format dysku.

Formatem dysku to niedługo bedą dzieci straszyć :)

Ja sobie nie długo zrobie, raz na jakiś czas trzeba.

Defragmentacje też czasem można zrobić.

Ludzie teraz nie dbają o sprzęt ma działać i tyle.

Forza 3/4  tnie bo windows 10 ustawia pamięć wirtualna na 2GB a co to jest dla gry z otwartym światem.

Tak to jest kazał pan musiał sam :)

Możemy sie zamienić dasz mi tego Sradeona a ja tobie dam GTX 1060 3GB i dam ci 100zł.

Gry też mają problem z synchronizacją klatek a czasem lepiej grać bez

bo w miejscach screen tearing po włączeniu v-sync twporzy sie microstuttering

ale to już problem priducenta gier często się obarcza za to strowniki i producenta karty graficznej

i sie robi imput laga w sterowniku żeby sygnał miał opóznienie.

I tak ta nvidia i amd łata te stery pod każdą grę jak by producent gry nie potrafił.

Powiem ci... jesteś dziwny. Bije od ciebie jadem i biło od pierwszego posta w tym temacie. Tak bardzo cie poruszylo ze ktos napisal cos zlego o karcie ktora wolalbys miec czy cos? Po pierwszych zdaniach wniskuje ze nawet nie masz SSD. Synchronizacja nie byla problemem, wystukaj "rx 580 stuttering" albo "rx 580 usage fluctuations" i zobaczysz ze te karty maja tego typu problemy. Co seria, to AMD gwarantuje pewnosc jakiegos typu problemow dlatego z ta firma nie chce miec nic do czynienia. Swój fanboizm zachowaj dla siebie albo weź go na 4chana. Tam lubią AMD.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co za geniusz nie odlacza sie od internetu zanim wyjdzie do trybu awaryjnego zeby usunac stery a nastepnie zainstaluje nowe.

 

:D

 

Większość domowych użytkowników nie umie nawet wejść do biosu, a co dopiero odpalić tryb awaryjny.

Forum jest dla wszystkich. Tych co wiedzą i chcą się podzielić doświadczeniem, oraz dla takich co potrzebują porady zanim wydadzą mnóstwo pieniędzy na naprawę lub kupno nowego sprzętu. Często problem jest błahy i z pomocą użytkowników można go zdiagnozować.

 

Jest mi przykro że wpakowałeś się na minę z zakupioną kartą. Na całe szczęście odzyskałeś pieniądze.

 

P.s używaj przecinków, kropek bo nie każdy tutaj jest "geniuszem" i domyśli się o co Ci chodzi.


 

 

Co seria, to AMD gwarantuje pewnosc jakiegos typu problemow dlatego z ta firma nie chce miec nic do czynienia. Swój fanboizm zachowaj dla siebie albo weź go na 4chana. Tam lubią AMD.

 

Generalizowanie.

Miałem 2 sztuki rx 580 i jedną rx 570. Nigdy nie miałem takich problemów.

Po prostu miałeś pecha.

Na vega także żadnego shutteringu nie miałem.

Fanboyem przyznam się nie jestem. Jednak w osobistym odczuciu miałem mniej problemów używając kart czerwonych niż nvidia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...