Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Na wstępie zanim jeszcze przejdę do tematu z jakim się do Was zgłaszam chcę podziękować wszystkim, którzy zdecydują się wziąć udział w dyskusji. Do rzeczy.

 

  • Zastosowanie komputera: komputer służy mi jedynie do korzystania z przeglądarki internetowej (youtube, serwisy streamingowe, allegro, fora itd.) i gry we wspomnianego w tytule CS:GO
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: niezbędna do spełnienia założeń
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? Teraz
  • Których części potrzebujesz?: Tego właśnie nie wiem
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 2560x1440 (nie ma to większego znaczenia, bo w jedynej grze jaka mnie interesuje gram na 1280×720), nie będę go wymieniał
  • Specjalne wymagania: Mam jedno wymaganie zawarte w tytule. Chciałbym mieć stałe 150-200 fps podczas gry, jeżeli nie będzie to na low, a na medium to super. 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Tak, posiadam cały komputer:

Procesor: Phenom II x4 840 

Karta graficzna: Radeon HD 6850 (uszkodzone łożyska w wiatrakach, strasznie hałasują i to jest na 100% do wymiany)

Płyta główna:Gigabyte 770t-d3l rev. 1.5

RAM: 2x4GB Corsair Vengeance DDR3 1600mHz i stare Goodram 2x2GB 1333mHz DDR3

Dysk: Samsung HDD 500GB, model raczej bez znaczenia, kręci się 7200obr./min

Zasilacz: Chieftec ctg-600-80p 600w

Obudowa: Jakaś obskurna 18x48x42 (szer.dług.wys.)

  • Własna propozycja zestawu: Przeglądałem wiele opcji, ale boję się, że tanie będą niewystarczające, a te drogie to strzelanie z armaty do komara. Dlatego też zgłaszam się po pomoc.
  • Inne: Przy obecnej konfiguracji korzystanie z systemu i przeglądarki jest bardzo płynne, nie mam żadnych zastrzeżeń co do czasu reakcji, problematyczne są jedynie filmiki w full hd, bo zdarza im się klatkować. W grze na najniższych detalach, wyłączonych wszystkich opcjach graficznych i cudach w konsoli gry mam 50-80 fps. Po dwóch godzinach gry najprawdopodobniej grzeje się karta, bo przy dużej ilości modeli fpsy potrafią spaść do 30. System Win10- postawiony 2 tyg. temu po formacie dysku. Zależy mi na dobrej płynności gry, nic więcej. Chcę to zrobić jak najmniejszym kosztem, bo wszystkie pozostałę gry ogrywam na konsoli, a komputer potrzebny mi jest jedynie do gry w cs:go ze znajomymi i przeglądarki internetowej. Co radzicie?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...