Skocz do zawartości

komputer dla gracza do ok. 3 tysięcy


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota : ok. 3000 zł, ale wolałbym nie wychodzić poza tę kwotę
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jutro ew. w następnym tygodniu mając nadzieje, że trafi się jakaś promocja w czarny piątek
  • Których części potrzebuję : Wszystko
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Jeżeli będzie taka możliwość to może w przyszłości
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 24 cale Benq GL2460HM
  • Specjalne wymagania : Jak najwięcej fps z możliwością ewentualnej rozbudowy w przyszłości
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Posiadam dysk w starym komputerze "GOODRAM 240GB 2,5'' SATA SSD CX300" i nie wiem czy jest sens go trzymać. Mam go ok. roku. Właściwie to przydałby się dysk ssd o pojemności ok. 500gb
  • Własna propozycja zestawu : Znalazłem taki zestaw w innym temacie AMD Ryzen 5 2600 /3.4GHz, AM4, BOX/ 1 x  MSI B450-A PRO /AMD B450, DDR4, AM4 / 1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008) 1 x SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black 1 x  Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper 1 x  BX500 480G -

     

    Tylko niestety wychodzi chyba o 200zł ponad budżet. Mam nadzieję, że trafię na jakąś promocję z tych rzeczy. Chyba, że da radę ugrać inne podzespoły tak żeby zmieścić się w tym budżecie

Edytowane przez becks23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...