Skocz do zawartości

HD 7970 - Czy to dobra cena?


Recommended Posts

Dołóż do używanej 1050 TI - 7970 swojego dobrze nie wspominam. Ówczesne sterowniki AMD powodowały w niektórych grach mikroprzycięcia - mimo wysokiego wskazania frapsa, gra rwała...

 

1050/1050 ti będą chłodniejsze, bardziej energooszczędne  i z gwarancją

Link to post
Share on other sites

Ta karta ma już 7 lat. Mam 7950 w domu na drugim prawie nie używanym komputerze. Wentylatory wyją jak odrzutowiec. Okropny świst. 1050 ti z dobrym chłodzeniem będzie wielokrotnie lepsze bo wydajniejsze, nowsze technologie i będzie cicho. Nie pchajta się w takie starocie :)

Edytowane przez Ziental
Link to post
Share on other sites

Dołóż do używanej 1050 TI - 7970 swojego dobrze nie wspominam. Ówczesne sterowniki AMD powodowały w niektórych grach mikroprzycięcia - mimo wysokiego wskazania frapsa, gra rwała...

 

1050/1050 ti będą chłodniejsze, bardziej energooszczędne  i z gwarancją

No ja tak mam do teraz.. od czasu do czasu mikroprzyciecia, wkurzające. Lepiej dołożyć do 1050ti, 7970 szarpie tez sporo prądu wiecej niz takie 1050ti.

Link to post
Share on other sites

myślę, że nasza rola to zaproponowanie karty w podobnej cenie, a cena jaką mamy w temacie to 300zł

nie wiem skąd pomysły o 1050Ti, dokładać to można sobie w nieskończoność

 

i tutaj taka realna propozycja to GTX 950, po OC zrównuje się z 1050

https://allegro.pl/msi-geforce-gtx-950-2gb-gddr5-oc-i7679097325.html

dobra oferta ale szybko ktoś wykupił, ewentualnie policytować

https://allegro.pl/gtx-950-gigabyte-2gb-i7662798797.html

 

na pewno lepiej mieć w kompie 950 niż 7970


a jeśli chodzi o 1050Ti, moim zdaniem nieopłacalna karta, zarówno używka jak i nówka

używkę GTX 1060 w wersji 3GB na gwarancji można mieć za 600-650zł i ta opcja niszczy opłacalnością 1050Ti na którego niestety trzeba dać ok. 500zł

Edytowane przez Vemorion
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...