Skocz do zawartości

Google Pixel 2 XL czy Samsung Galaxy S9


Recommended Posts

Drodzy Forumowicze

 

Przyszedł kres mojej męki z Lumią 950, choć z kilku powodów trudno mi się z nią rozstawać. No ale polityka MS uśmierciła ten smarfon robiąc z niego karykaturę telefonu. Nie patrząc wstecz postanowiłem kupić coś nowego w granicy około 2200 zł. Do gustu obecnie przypadły mi dwa smarfony przedstawione w temacie. Z Galaxy nigdy nie miałem do czynienia natomiast posiadałem Nexusa 5 który do tej pory uważam za najlepszy telefon jaki miałem. Który Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem, a może polecicie coś innego?. Brałem jeszcze pod uwagę iPhone 8. Od telefonu wymagam bardzo szybkiej (wręcz ultra) płynności,braku zbędnych dodatków, jeśli ma mieć modyfikowanego Andka to żeby była to jak najlżejsza nakładka, fenomenalnego aparatu, długiego okresu wsparcia, dobrej wytrzymałości (moja Lumka upadła już kilka razy i nic się z nią nie stało) Always-On-Display i diody powiadomień. Telefon i tak pewnie wyląduje w jakimś etui i szkle na ekranie.

Link to post
Share on other sites

Iphone 8 "brałeś pod uwage" czyli już nie bierzesz ? Moim zdaniem słuszna decyzja, telefon jest zbyt nie dzisiejszy by konkurować z androidami które można zakupić w podobnej cenie.

 

Oba sprzęty które zaproponowałeś są bardzo dobre i to z którego będziesz bardziej zadowolony zalezy od twoich upodobań, aparaty w obydwu naprawdę fenomenalne i trzeba być naprawdę wymagającym użytkownikiem by któryś nas rozczarował, najlepiej jakbyś sam sobie na nich poklikal pomacał w markecie elektronicznym choćby nawet.

 

Jest jeszcze premiera nowego oneplusa 6t za kilka dni, mozesz poczekać i zobaczyć, tak naprawdę w Internecie wiadomo o nim już prawie wszystko tylko nie znamy ceny podstawowej wersji, ale poprzedni kosztował w przeliczeniu na zł około 2200 tu moze być nieznacznie drożej więc gdyby naciągnąć trochę budżet to byłaby to moim zdaniem najlepsza z opcji, znacznie wydajniejsza opcja od s9 i pixela

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Ostre słowa:) masz na myśli aparat oneplusa 6 ? Bo o ile 5t i poprzednie modele faktycznie robiły kiepskie zdjęcia to by powiedzieć o oneplusie 6 to samo trzeba być bardzo wymagającym, aparat nie był najlepszym ani jednym z najlepszych Ale najlepszych gonił, a w 6t moze być tylko lepiej. Choć ja bym się nie spodziewał żadnych zmian.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

O bestcena było wielokrotnie - generalnie bym bardzo uważał, bo mimo setek pozytywów mają też mnóstow negatywnych opinii związanych z niesolidną obsługą, wysyłką nie tego co się zamawiało, sprzedawniu używanych telefonów jako nowych itp.

Co do wyboru - da się kupić na allegro Pixela 2XL w tej kwocie, tylko wymaga to trochę cierpliwości - sam obserwuję, codziennie dostaję w mailu nowe aukcje i jak poszukasz to kupisz - uważam, że do Twoich wymagań to świetny wybór, tym bardziej, że niedługo zdjęcia z niego powinny się jeszcze poprawić (nowe funkcję z kamery z Pixel3 mają być dodane do starszego modelu).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...