Skocz do zawartości

Komp dla kobiety [ALL] <2000zł


Recommended Posts

W dodatku powiem, że na moim starym kompie Simsy 3 śmigały wystarczająco :cenzura:

Tj:

Athlon 64 3200+ / GALAXY 7600 GS 1.2 ns ZALMAN / Geil 1GB DDR2 667 Dual / ASRock AM2XLI-ESATA2 /

 

Nie sądzę, żeby ten zestaw co ja na razie zmontowałem CZYLI TEN był gorszy.

Link to post
Share on other sites

z tego co pamietam, to moja kobieta gra w simsy 3 na integrze hd4250. ma tez monitor full hd 21,5 cala i nie narzeka. w grach sobie obniza rozdzielczosc i smiga. jezeli chodzi o prace z tekstem to nie narzekalem na prace w full hd na tej rozdzielczosci.

zabraklo klawiatury i myszy.

mysle, ze w tym zestawie mozna brac taniej jakiegos gts 450/ hd5750 lub nawet hd5670 i starczy na wszystko.

monitor ten bym dal: http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=28229

chociaz na prawde, 21,5 cala po obnizeniu na 1600x900 obraz byl bardzo ostry. bawilem sie tym i wiem co mowie.

Ja najbardziej jestem za tym zestawem: http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=38721 simsy3 beda dzialac- wlasnie taka plyte glowna ma moja kobita, z ta integra. Jak chce cos wiecej to sie z czasem dokupi grafe.

Tutaj jest wypasny monitor, ktory na pewno doceni- jego ergonomie, katy widzenia, kolory i czern- filmy bardzo fajnie bedzie sie ogladac.

Link to post
Share on other sites

wg mnie tylko laptop dla kobitki

Gotuje może wziąć ze sobą do kuchni, maluje się (każdy kto ma babe wie ile to trwa) bierze do łazienki np stawia na pralce i słucha muzy, wiadomości, czasami siedzi jak my na jakimś forum i może być na bieżąco bez latania do pokoju, kobiety tez mają nałóg że i oglądają telewizor i siedzą przy laptopie. Do tego może go zabrać gdzie chce np .do rodziców jak nie maja kompa pokazac np. wasze wspólne zdjęcia:)

Moja już mi kiedyś truła że by chciała laptopa ale na razie moje maleństwo ciągle rozbudowywane do grania musi jej wystarczyć:cenzura:

effendi360 i ja dobrze Ci radzimy bo będzie na bank bardziej zadowolona:)

Link to post
Share on other sites

effendi360 i ja dobrze Ci radzimy bo będzie na bank bardziej zadowolona:)

Jasne ! Moja baba ma 2 lapki; chce to siedzi na kanapie i coś czyta; chce to robi w kuchni obiad i słucha muzy; dla kobiety liczy się wygoda ponad możliwości a lapek właśnie to jej daje bo nie musi być przykuta z komputerem ciągle do jednego miejsca.

 

DLA KOBIETY - TYLKO LAPTOP

 

 

e: a na lapku za 2000zł to na pewno simsy odpali :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...