Skocz do zawartości

EVGA GTX 980 Ti SC+ / Razer Lycosa Mirror / EK-FB KIT ASUS R4BE - Nickel / EK-Extender G1/4 Socket


Recommended Posts

Tak jak w temacie, bez zbędnego rozpisywania się :)

 

EVGA GTX 980 Ti SC+ / Allegro - 1399zł + kw / Poza allegro - 1299 zł 

 

EK-FB KIT ASUS R4BE - Nickel / Allegro - 250 zł + kw / Poza allegro - 200 zł

 

Razer Lycosa Mirror / Allegro - 89 zł + kw / Poza allegro - 79 zł 

 

EK-Extender G1/4 Socket - Nickel / Allegro - 8 zł / Poza allegro - 7.50 zł  :D

Link to post
Share on other sites

Z teco co mi sie wydaje to 1070 jest troche gorsza w wynikach niz 980Ti to nie przeskok z 1080Ti na 2080 gdzie jest niby przepasc. 

 

Są dosłownie identyczne, różnice są rzędu 1-2% w obie strony, zależnie od tytułu. No i starsza technologia, jednak bardziej prądożerna karta, sensowna cena za 980Ti to jakieś 1100-1150 zł.

Link to post
Share on other sites

Są dosłownie identyczne, różnice są rzędu 1-2% w obie strony, zależnie od tytułu. No i starsza technologia, jednak bardziej prądożerna karta, sensowna cena za 980Ti to jakieś 1100-1150 zł.

Różnice są większe, szczególnie w nowszych tytułach, dodatkowo dochodzi różnica w pamięci oraz fakt że większość używanych 1070 ma długą gwarancję.

 

https://pclab.pl/art78955-5.html

Edytowane przez Threadripper
Link to post
Share on other sites

Różnice są większe, szczególnie w nowszych tytułach, dodatkowo dochodzi różnica w pamięci oraz fakt że większość używanych 1070 ma długą gwarancję.

 

https://pclab.pl/art78955-5.html

 

B.dziwne wyniki w tym teście, 980Ti ledwo szybsze od rxa 580? Z własnych doświadczeń wiem, że 980Ti jest sporo szybsze, ostatnią miałem bodaj w maju, rxa 580 mam akurat w jednym z kompów i wyniki z tego co widzę ma nadal sporo słabsze. Nie wiem co to za 980TI co dali w teście, widzę, że stockowe zegary, może karta kiepsko boostowała, ciężko powiedzieć, ale wyniki podejrzanie niskie.

Link to post
Share on other sites

B.dziwne wyniki w tym teście, 980Ti ledwo szybsze od rxa 580? Z własnych doświadczeń wiem, że 980Ti jest sporo szybsze, ostatnią miałem bodaj w maju, rxa 580 mam akurat w jednym z kompów i wyniki z tego co widzę ma nadal sporo słabsze. Nie wiem co to za 980TI co dali w teście, widzę, że stockowe zegary, może karta kiepsko boostowała, ciężko powiedzieć, ale wyniki podejrzanie niskie.

Są testy gdzie różnice są marginalne ale to nadal nie zmienia faktu że 980 Ti jest w dniu dzisiejszym nieopłacalnym zakupem w tej kwocie.

 

Z drugiej strony nie wszyscy się znają i możesz próbować, rynek zweryfikuje.

Link to post
Share on other sites

Są testy gdzie różnice są marginalne ale to nadal nie zmienia faktu że 980 Ti jest w dniu dzisiejszym nieopłacalnym zakupem w tej kwocie.

 

Z drugiej strony nie wszyscy się znają i możesz próbować, rynek zweryfikuje.

 

Ja się zgadzam, że nie jest, przecież to nie mój temat :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...