Skocz do zawartości

Intel Xeon, ASUS P8P67 EVO, DDR3 Kingston, Cryorig H7, Monitor LG 24


Recommended Posts

Witam serdecznie, przychodzę dziś do Was z propozycją sprzedaży poniższych komponentów:

 


- ASUS P8P67 EVO          https://www.asus.com/pl/Motherboards/P8P67_EVO/


- Cryorig H7              http://www.cryorig.com/h7.php

- Monitor LG 24GM79G-B    https://www.lg.com/pl/monitory/lg-24GM79G-B

 

Ceny jakie mnie interesują ustaliłem przeglądając archiwum allegro (możliwie niedawne sprzedaże) oraz subiektywnie oceniając stan wizualny i funkcjonalny suplementów.

 

- Intel Xeon E3-1275 v2   330 PLN   Sprzęt bezawaryjny, nie sprawiał żadnych problemów, przy obciążeniu nie przekraczał 67 stopni, nie kręcony przeze mnie.

- ASUS P8P67 EVO          300 PLN   Sprzęt bezawaryjny, nie sprawiał żadnych problemów, wszystkie funkcje płyty działają poprawnie.

- Kingstor DDR3 2x8       330 PLN   Sprzęt bezawaryjny, nie sprawiał żadnych problemów, nie kręcone przeze mnie.

- Cryorig H7              90  PLN   Wydajny jak nowy, wentyl praktycznie niesłyszalny nawet pod dużym obciążeniem.

 

W PRZYPADKU CHĘCI ZAKUPU WIĘCEJ NIŻ JEDNEJ RZECZY: Proc+Płyta 600 PLN, całość 950 PLN.

 

- Monitor LG 24GM79G-B    800 PLN   Zainteresowanie tą pozycją może być niskie, ze względu na ogólnie panującą wszędzie promocję na ten egzemplarz i nie zamierzam tego faktu ukrywać. Sprzęt jest bez najmniejszych śladów użytkowania, zakupiony 10 miesięcy temu, gwarancja do listopada 2019. Brak wad fabrycznych, świeci równo, po 10 miesiącach użytkowania nie mam mu kompletnie nic do zarzucenia, a chcę sprzedać ze względu na zakup większego.

 

Napisałem wyżej o "niekręceniu przeze mnie" proca i pamięci, gdyż sprzęt kupowałem używany, także nie jestem w stanie zapewnić jak obchodził się z nim poprzedni właściciel.

Powyższego zestawu używałem od 2 lat, nigdy nie zdarzyło się żadne przegrzanie, nieoczekiwany reset, problem z uruchomieniem czy żadna inna niepokojąca sytuacja.

Sprzęt sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu wymiany na nowy zestaw. Ze względu na jego wiek, oczywiste jest że gwarancje już minęły.

Oryginalne opakowanie posiadają płyta (wraz z całą zawartością - połączenie SLI, książeczka, płyta, etc) oraz chłodzenie, ram jest w opakowaniu zastępczym od innych kości, a proc kupiłem umieszczony już w płycie i nie miałem do niego pudełka.

 

Nie wszystkie zdjęcia posiadają karteczkę, jednak każdy komponent posiada jedno zdjęcie z kartką z moim nickiem i datą. W przypadku gdyby był to problem, zrobię zdjęcia ponownie.

Sprzedaż najchętniej na terenie Warszawy. Możliwe allegro, czy też wysyłka za pobraniem, nie mam nic do ukrycia w związku ze sprzedażą, starałem się opisać wszystko możliwie czytelnie.

 

W przypadku pytań proszę o wiadomość prywatną, możliwa rozsądna negocjacja cen.

 

082e9495541dd.jpg

 

b19c447f8faec.jpg

 

7d17463e20149.jpg

 

7a4c51e719764.jpg

 

5e9673b081e63.jpg

 

bccec849e96d6.jpg

 

9a1bbe327acb8.jpg

 

a97805276efa5.jpg

 

330e0ecc04c45.jpg

 

8f503e92e774a.jpg

 

ae1149fa94010.jpg
Edytowane przez normalny100
Link to post
Share on other sites

Hej, znam tę cenę i dla tego napisałem o tym otwarcie :)

Być może dla kogoś takie "przetestowanie" produktu jak 10 miesięczne użytkowanie ma jakąś wartość. Zdarzają się źle podświetlone sztuki, problemy z kontrastem, różne historie, które tutaj są wyeliminowane, produkt jest w pełni sprawny bez wad.

Oddanie za mniejszą cenę będzie nieopłacalne, ale niestety każdy wie jak bywa na rynku PC, dziś kupujesz coś za 1000, a za tydzień wchodzi nowa seria czy też jakaś promocja i produkt jest warty 600, życie :)


UP :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...