Skocz do zawartości

Nowy komputer, specyfikacja.


Recommended Posts

Witam zamierzam ok listopada zamawiac nowy sprzet w tym momencie celuje w tym momencie: 

Twój koszyk
Produkt
Cena
Ilość
Razem
1 189,00 zł
  
1 189,00 zł
729,00 zł
  
729,00 zł
1 599,00 zł
1 499,00 zł
Oszczędzasz: 100,00 zł
  
1 499,00 zł
1 179,00 zł
  
1 179,00 zł
1 599,00 zł
  
1 599,00 zł
5 749,00 zł
  
5 749,00 zł
 
 
 
 

 

Do tego zastanawiam sie nad monitorem: obecnie mam ASUS ROG PG279Q  ale chce przerzućić się na 34" Acer Predator X34A Curved / 

Dell Alienware AW3418DW / 

ASUS ROG PG348Q Curved

Który z tych 3 wziac? Komputer tylko i wyłącznie do gier. COD WW2, Overwatch, i jakies nowe po drodze jakie wyjda dla fabuły. Jeżeli znalazłby się ktoś bylbym wdzieczny za podesłanie do tego systemu chłodzenia wodnego (oczywiscie zapłace/ jestem nawet w stanie dogadac sie z kims kto by chciał podjechać na 1 dzien w celu złozenia wszystkiego...) 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

zamierzam ok listopada zamawiac nowy sprzet
 

Mamy dopiero 19 września. Przed nami nowe CPU od Intela, więcej testów RTX'ów. Szkoda czasu na gdybanie.

 

 

 

Jeżeli znalazłby się ktoś bylbym wdzieczny za podesłanie do tego systemu chłodzenia wodnego (oczywiscie zapłace/ jestem nawet w stanie dogadac sie z kims kto by chciał podjechać na 1 dzien w celu złozenia wszystkiego...)

Nie tędy droga, do takich rzeczy trzeba dorosnąć, sama chciejstwo i kasa nie wystarczą ;)

Link to post
Share on other sites

Czy mógłby mi ktos napisac co złego w 970 Evo pod pamieć masową? na Pro chce dac system, a tamten słuzy tylko do gier. I druga sprawa czemu obudowa miała by być piekarnikiem skoro bedzie dobrze chłodzona, i nie bedzie wystawiona na nasłonecznione miejsce.

Link to post
Share on other sites
Czy mógłby mi ktos napisac co złego w 970 Evo pod pamieć masową?

 

A weź pierwszy lepszy test tego dysku. Chociażby pclab i podsumowanie testów w zastosowaniach rzeczywistych. 

 

zemu obudowa miała by być piekarnikiem

 

Kompletnie zasłonięty top, front. Na froncie nawet nie widać wlotów powietrza po bokach.  

Pisałem to w ciemno. Dopiero teraz patrzę testy, które to potwierdzają. 

 

https://www.techspot.com/review/1058-in-win-805/page4.html

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/2740-in-win-805-infinity-case-review/page-2

 

Dla mnie to taka obudowa bardziej po LC jeżeli chodzi o high-end CPU i GPU ale i tak nie warto ponad 700 zł. Niczym szczególnym to się ona nie wyróżnia. Weź już tutaj daj Dark Base 900 jak na bogato chcesz się bawić, Define R6 czy coś jeszcze z Phanteksa. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...