Skocz do zawartości

Ocenianie wymagań sprzętowych


Recommended Posts

Witam, mam nadzieję, że dział wybrałem odpowiedni, jeżeli to nie to proszę admina o przeniesienie.

 

Zapraszam na http://www.mygamelab.pl - serwis bazujący na ocenianiu przez graczy wymagań sprzętowych gier na PC.

 

Zasada jest prosta - każdy gracz określa swój sprzęt (grafika, procesor, pamięć), a następnie w skali od 1 do 10 ocenia jak płynnie działała mu gra przy wybranych parametrach jakości i rozdzielczości.

 

Zapraszam do rejestracji i dodawania ocen

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Jest ten procesor.

 

Skala 1-10 jest zbyt trudna... W skali szkolnej idzie coś ocenić ale w tak dużym zróżnicowaniu to czym się różni ocena 6 od 7?? ;) A jak w np. w CD-Action oceniają 1-10 z plusami to nam się tworzy wtedy 19 ocen. To czym się różni 7 od 7+ lub 8 to ja nie wiem :(

Link to post
Share on other sites

@TurnToTomorrow - Twój GTX dodany już dodany :) Sorry za brak, ale stronę robię sam i czasami po prostu brak jest czasu na ogarnięcie tego wszystkiego ;)

 

@sweter - twój procek już był: AMD -> Phenom II -> X4 955 3.2

 

@krolik_beny - ja spotkałem się z opiniami, że 1-10 jest za proste :menda: Generalnie cięzko jest oceniać płynność gier, bo płynność to subiektywne odczucie. Dla jednego jest to 60 fps, dla innego 25 fps, a jeszcze inny ocenia 'na oko'. Dlatego zachęcam do dodawania komentarzy wraz z oceną - nie trzeba będzie się zastanawiać czy ocena '7' do dużo czy mało, tylko komentarz wszystko wyjaśni

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

ale debilna strona sprawdzalem komentarze ,,wiedzmin 2 na 6950 z uberprobkowaniem chodzi wysmienicie plynie,, na moim gf580 za ta opcja mam 10-25fps

 

 

Różnica w sprzęcie KOLOSALNA a każdemu gra chodzi jako 'płynnie' i to każdy daje punktów 10. :o

taa :D lubie nieraz poczytac strony pokroju demotywatory mistrzowie pudelek itd... ta tez dodam do ulubionych

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, też na gtx580 w Wieśku2 z uber mam podobnie. W pierwszej wersji jeszcze gorzej było bez patchy, bo 17fps w namiocie na początku w 1920x1080. Jak to jest płynnie to niech mnie kaczka kopnie :P

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Lepiej jak by podawać FPS bo już tu wielu jest takich co np grają w BC2 w 30 fpsach po sieci i mówią, że to jest płynnie. Ciekawe tylko jak oni fragi nabijają przy takiej animacji :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...