Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, panowie potrzebuje pomocy z laptopem :rotfl: Za okolo 5-6 miesiecy mam zamiar kupic komputer lecz mecze sie jeszcze z laptopem. Sprawa wyglada tak ze strasznie mi komp spowalnia, nie wiem czego to wina. Nortona juz odinstalowalem. Laptop sie troche grzeje, czuje spadek fpsow w CS ze 100 do nawet 30, grac sie juz plynnie na tym niestety nie da (chociaz na poczatku nie bylo z tym zadnych problemow). OS to vista, 32bitowa. Rozkrecalem go ile moglem (zeby nie zepsuc zadnych czesci), tam gdzie moje oko dotarlo, kurzu ani zabrudzen zadnych nie dostrzeglem. Dodam ze kompa kupilem praktycznie na premierze, od tego czasu zadnego formata nie robilem. W zwiazku z tym mam pytanie, czy warto go robic ? Nie robilem plytki z backupem systemu. Niestety. Jako ze vista jest oem i naklejke z kluczem mam pod kompem, czy wystarczy sciagnac viste z netu i zrobic formata ? Siodemke kupie dopiero z nowym kompem wiec musze poczekac, piracki OS nie wchodzi w gre. Nie chce sie z tym uzerac :) Podsumowujac, czy format cos pomoze czy czesci sie starzeja jak ludzki organizm i mam juz pograne w CS'a, bez wzgledu na formata ?

 

Czekam na wasze odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

:: Procesor

 

Intel Core 2 Duo P8600 2.4 GHz

 

:: Chipset

 

Intel PM45

 

:: Pamięć

 

4096 MB, Samsung DDR3-1066, 2x 2 GB, maks. 4 GB

 

:: Karta grafiki

 

NVIDIA GeForce GT 130M - 512 MB, GDDR3, ForceWare 179.20

 

:: Matryca

 

15,4 cali 16:10, 1280x800 pikseli, Samsung SEC3245 / LTN154X3-L01, podświetlanie LED, refleksująca: tak

 

:: Dysk twardy

 

320 GB - 5400 rpm, 320GB 5400obr/min WDC WD3200BEVT-35ZCT0

 

Taki jest?

 

Koło 1450 myślę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...