Skocz do zawartości

Zmiana planów - Telefon dotykowy do 600 zł


Recommended Posts

Witam. Przybyło mi troszkę gotówki i szukamy teraz telefonu do 600 zł. Gdyby był jeszcze jakiś inny dobry ponad 600 zł, to mogę trochę dołożyć. Telefon ma być dotykowy, dobrze wykonany, dobre foto i wideo, bez zamuleń, karta pamięci 32 gb, wytrzymała bateria. Założyłem nowy temat bo w tamtym musiałbym czekać pare dni aż ktoś by luknął i współczynnik wyświetleń w tamtym był low a tutaj pewnie, że nowy temat i świeży to współczynnik będzie high i szybko otrzymam jakąś odpowiedzieć :)

Link to post
Share on other sites

po pierwsze zbyt duzo wymagasz, nie dostaniesz tego wszystkiego za tą cene. Ogolnie w tym przedziale z nowych telefonow polecam :

Samsung galaxy spica i5700

ZTE Blade

(ze wskazaniem na tego drugiego)

ale oba te telefony ani nie są jakos swietnie wykonane ani nie maja ajkis swietnych baterii. Mimo to wg mnie to najlepsze co mozesz dostac w tej cenie.

 

edit: no jeszcze mozesz sie rozejrzec za htc hero albo uzywanym samsungiem wave s8500 ( no i te oba telefony akurat są super wykonane , do tego wave ma swietny aparat , wiec jezeli nie zalezy ci na androidzie to bierz go)

Link to post
Share on other sites

Dostaniesz dostaniesz - Omnia II :)

Poczytaj o telefonie bo wypas w rozsądnej cenie. Nie piszcie tylko że WM 6xxx to prehistoria, że to, że tamto... Oczywiście android to nie jest, ale WM ma zaletę dowolnej konfiguracji, co jest jego wielkim +. Poza tym na Omnię II jest już Andek puki co beta. Kwestia czasu kiedy go przerobią i będzie działał na 99% :rotfl:

 

A tak to telefon ma bardzo dobre multimedia + divixy... dobry aparat, dobre video, dobre głośniczki, wykonanie też dobre i AMOLED!!

 

Wadą jest ekran oporowy, chociaż działa bardzo precyzyjnie.

 

Za tą kasę nic lepszego nie znajdziesz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...