Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).


Recommended Posts

Ja już też siedzę jak na szpilkach bo chcę kupić 1080ti :)

Apropos karta z allegro czy olx?

allegro, ale jest kilka Aours-ów po 2600zł też się nad nimi zastanawiałem, ale ludzie sprzedają pokoparki jako niby używane do grania, konta od 2 miesięcy karta obrana w kurz jak ptak, wiadomo że na stelażu stała nie w obudowie...  @jozek23 >>>> !!! NO TO RTX !!! xD

Link to post
Share on other sites

allegro, ale jest kilka Aours-ów po 2600zł też się nad nimi zastanawiałem, ale ludzie sprzedają pokoparki jako niby używane do grania, konta od 2 miesięcy karta obrana w kurz jak ptak, wiadomo że na stelażu stała nie w obudowie... @jozek23 >>>> !!! NO TO RTX !!! xD

Ja się wolałem nie pchać pokoparkowa jak gościu sprzedaje 7 a jeszcze pytałem jednego ile pracowały to napisał że długo i dał :) więc postanowiłem pierdziele twoją aukcję sprzedaj sobie te karty

Ja już też siedzę jak na szpilkach bo chcę kupić 1080ti :)

Apropos karta z allegro czy olx?

Ja dorwalem xtreme aorus za 2540zl na allegro 2 razy przed nosem przeleciała mi strix od asusa za 2500 zł i dwa razy z gamingowego pc. Co do serwisu ja tylko allegro bo jest ta cała gwarancja zakupu czy coś ze jak oszukują to allegro kasę wróci na olx już za dużo ludzi oszukali a 2600 zł to dużo. Edytowane przez Liber25
Link to post
Share on other sites

Ładna porażka. Teraz spokojnie poczekam na dobrą 1080ti w dobrej cenie i będę się nią cieszył przez kolejne 3 lata :D

 

2 godziny przed premierą kupiłem strixa z 30ms gwarancją za 2600

 

Ciekawe czy mi ją wyśle właściciel po premierze tych wynikow  :rotfl:

Link to post
Share on other sites
aż tak cienko to

 

Nie widzieliśmy jeszcze programów korzystających z nowinek zawartych w tych GPU. MS ma w październiku zrobić update DirectXa wspierającego to i owo. Zostaje jeszcze kwestia, jak szybko twórcy oprogramowania nadążą za nowościami w GPU. (i pomyśleć, że w początkach akceleracji 3d i pierwszych GPU było dokładnie odwrotnie - heh)

 

I gdzie to uzasadnienie ceny?

 

W technologii - tak myślę ;)

Edytowane przez EXT_1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...