Skocz do zawartości

Płyta główna pod i7-8700


Recommended Posts

Jaka płyta główna pod i7-8700? Brać AsRocka Z370 Pro4? Czy dorzucić stówkę do czegoś droższego (ale czy lepszego od Pro4?)? Mam na oku AsRock Z370 Killer SLI. A może coś od MSI, np. MSI Z370 PC PRO czy może MSI Z370 Gaming Plus. Tomahawk już trochę przy drogi, poza tym do procesora non K jest trochę overkillem.

Link to post
Share on other sites

Nie sugerowałbym się takimi tematami. Jeden gość co ma jakiś problem i drugi co tylko przyleciał na AsRocka pohejtować nie sprawiają, że te płyty są złe. Spora część ludzi na forum ma z370 właśnie od asrocka, w większości tańszych zestawów z z370 polecane są właśnie Pro4 i jakoś nie ma tutaj natłoku tematów i ludzi którzy mieliby z nimi jakieś problemy. Na samych morelach tą płytę kupiło 900 osób - widziałeś jakieś tematy oprócz powyższego w którym ktoś by się skarżył?

Link to post
Share on other sites

Oczywiście rozumiem, że zawsze może się trafić wadliwa jednostka.

 

 

 

w większości tańszych zestawów z z370 polecane są właśnie Pro4

 

Docelowo mój zestaw skończy z i7-8700 wraz z GTX'em 1170/1180. Procka kupuję bez K, bo nigdy nie kręciłem i nie umiem tego robić. Dodatkowo konieczność kupienia droższej płyty, droższego chłodzenia i prawdopodobnie delid procka mnie odstraszył.

 

Ramy mam już od G.Skilla 16gb 3200mhz, psu focus plus gold 650W, na system plextor m8peg. Wszystko upakowane do Fractala Meshify C.

 

No i właśnie z tej racji, że na reszcie podzespołów nie oszczędzałem to nie chcę brać byle najtańszej płyty Z370. Dlatego jestem w stanie dorzucić stówkę do lepszej płyty. Także może polecicie jakieś godne MOBO w przedziale 500-540 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...