Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach Intel


Recommended Posts

1 minutę temu, Rebelmind napisał:

Kupić jacht to nie problem. Utrzymać to są kosmiczne koszty, często przewyższające koszt samego jachtu. Widziałem ile kosztuje cumowanie przy nabrzeżu w moich okolicach to dramat :/

 

Leżą mi bdie 3600 cl15, podeślę to będzie na cumowanie :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, Rebelmind napisał:

Były, są i będą coraz droższe dlatego ja Vipery swoje potrzymam do czasu aż przesiadka na DDR5 będzie 1:1 8-)

Ja zamierzam porzucić Vipery gdy za 500 zł będę mógł kupić 32GB DDR5 8000 Mhz. Jeszcze ze trzy lata czekania. 

Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Rebelmind napisał:

Były, są i będą coraz droższe dlatego ja Vipery swoje potrzymam do czasu aż przesiadka na DDR5 będzie 1:1 8-)

Patrzę na szybko i faktycznie dobre zestawy DDR4 ze sklepów już wywiało, albo są w chorych cenach. Mam 3200 c15 B-Die i 4400 c19 Micron E-Die i chyba obydwa poszłyby od ręki z zyskiem względem ceny zakupu :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, r1023 napisał:

 

Warto zaznaczyć, że jest to historycznie chyba najniższa cena na te pamięci DDR5-6600 od G.Skill.

 

Zostały jeszcze tylko 2 szt.

Edytowane przez SpiN13
Link to post
Share on other sites

Premiera 13*.gen nonK ponoć jeszcze w styczniu! 

 

https://ithardware.pl/aktualnosci/wiemy_kiedy_intel_moze_wprowadzic_procesory_13_generacji_z_zablokowanym_mnoznikiem_i_chipset_b760-24482.html

 

Wrzucam w takim razie na HOLD, chyba że trafi się mega okazja (aktualnie znalazłem 13600kf za ~1500 PLN ale czekam™) 

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Rebelmind napisał:

Premiera 13*.gen nonK ponoć jeszcze w styczniu! 

Musi być w styczniu, ponieważ w regulaminie akuratnie trwającej promocji (gra Gotham Knights gratis do 12. i 13. generacji) wymienione zostały wszystkie zablokowane 13xxx. Aby spełnić warunki promocji należy kupić procesor do 31 stycznia 2023.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Czyli czekam™ na 13400f/13500f. Gotham Knights i Grid Legends. Będą klucze do odsprzedania :D

7 minut temu, Artok napisał:

Musi być w styczniu, ponieważ w regulaminie akuratnie trwającej promocji (gra Gotham Knights gratis do 12. i 13. generacji) wymienione zostały wszystkie zablokowane 13xxx. Aby spełnić warunki promocji należy kupić procesor do 31 stycznia 2023.

Na stronie z promocją jest info: 

 

Offer valid only while supplies last. To participate you must purchase a qualifying Intel® device from a participating retailer no later than January 31, 2023 or as otherwise indicated by the participating retailer, create an Intel® single sign on account (which requires a phone number for account verification and access), enter a valid Master Key no later than February 28, 2023, and respond to a brief survey at https://softwareoffer.intel.com/gamingaccess.

Link to post
Share on other sites

Nie muszą wjechać. Możesz dokonać zakupu w przedsprzedaży, bo warunkiem koniecznym jest uzyskanie Master Key, który zazwyczaj wysyłany jest po dokonaniu zakupu. Wiem, że w PL sklepy czekają z wysłaniem kodu na dołączone gry dwa tygodnie od daty odbioru towaru (żeby zwrot towaru nie był już możliwy) ale np w Se to nie jest stosowana praktyka. Poza tym, część procesorów objętych promocją już w sprzedaży się znajduje ;)

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Rebelmind napisał:

Premiera 13*.gen nonK ponoć jeszcze w styczniu! 

 

https://ithardware.pl/aktualnosci/wiemy_kiedy_intel_moze_wprowadzic_procesory_13_generacji_z_zablokowanym_mnoznikiem_i_chipset_b760-24482.html

 

Wrzucam w takim razie na HOLD, chyba że trafi się mega okazja (aktualnie znalazłem 13600kf za ~1500 PLN ale czekam™) 


Pewnie znowu się skończy, że non-k będzie bez podkręcania RAMu, nawet na najlepszych płytach :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...