Skocz do zawartości

Nowe głośniki do filmów i muzyki


Recommended Posts

tak a propos tych Z-523 DARK to dziś świętuję (i większość sąsiadów razem ze mną :o ) dzień bez logitech'a nareszcie zastąpiłem ten shit prawdziwym zestawem, także jimix jeśli możesz to nie bierz tych plastikowych paczek

 

EDIT:

łykaj okazyjnie takie paczki (choć pójdą pewnie za 3-4 stówki ale powalczyć warto):

http://allegro.pl/audifiskie-dual-cl-40 ... 97908.html

 

do tego jakiś fajny wzmak i masz zestaw, że mucha nie siada

aż trochę żałuję, że kupiłem te co mam, w prawdzie są konstrukcyjnie bardzo podobne ale w trochę gorszym stanie i będę musiał trochę je ponaprawiać

Link to post
Share on other sites

Napisz jak grają przy okazji dla kolejnych ludzi :o

 

Swoją drogą dziwne że tak mały pasywny radiatorek może 70W odprowadzić, do tego naprawdę mierna separacja i odstęp sygnał/szum, nawet karty dźwiękowe integrowane mają lepsze.

 

Odstęp sygnału od szumu > 85dB

Separacja kanałów > 55dB

Link to post
Share on other sites

dobry wybór, choć przy integrze będą się troszeczkę marnowały :evil:

Tu jesteś w błędzie, po testach można stwierdzić że muzyka w FLAC na integrze przy tych głośnikach dużo się nie różni od wysokiej klasy kart dźwiękowych. Ba niektórzy twierdzą że w ogóle :o

 

Jeżeli zestaw 2.0 to oczywiście że w tej cenie tylko solo5c albo solo6c :lol:

Link to post
Share on other sites

a to dziwne :evil: ja czytałem zupełni inne opinie

 

Nie chce mi się wrzucać linków z audioforum bo taki temat był poruszany nie raz. Integra to słabe źródło nawet przy flac., dobre głośniki dobrze to zrekompensują ale nie w pełni. Inaczej zagrają z Audiotrack Prodigy czy nawet Xonarem a inaczej z Integrą :o

 

http://www.techfanatyk.net/polecane-glo ... 0-2-1-5-1/

Link to post
Share on other sites

Nie tylko karta na to wpływa ale też Kolumny/Głośniczki czy nawet zasilacz.

Jak masz bubel głośniki klasy Low-End to nawet najlepsza karta nie zrekompensuje, jak masz wszystko tip-top a zasilacz kiepski to też będziesz miał małe szumy.

Link to post
Share on other sites

Zależy też, z jaką integrą. Między swoją a Xonarem nie słyszałem żadnej różnicy

A jaki Xonar ? jak DS to nie ma o czym gadać bez oampa ta karta nie jest niczym specjalnym i a te głośniczki co na zdjęciu ? To się nie dziwię, że różnicy nie odczuwasz.

Link to post
Share on other sites

Tak zacząłeś o dobrych kartach i głośnikach to ci pokazałem coś, co nawet przy 110db nie zniekształci dźwięku :) Wzmacniacz był przerabiany, tak samo jak kolumny. Jeśli ktoś chce perfekcyjny dźwięk to tylko światłowód i porządne nagłośnienie ;) Przy podłączaniu analogowymi sposobami, karty oczywiście już mają różnice :D

Link to post
Share on other sites

Niezłe kolubryny :D

Imprezę można rozkręcić, aż się tynk zacznie sypać :)

Kumpel w akademiku ma podobny, kolumnowy zestaw, byłem pod wrażeniem, gdy pierwszy raz miałem okazję się nim pobawić. Zarówno jakość dźwięku jak i moc, taak..no ale widząc Twój zestaw szczęka mi opadła, WYPAS! ;)

Link to post
Share on other sites

A jak w tych microlabach sie pilot rozleci(podobno szybko pada,biala farba schodzi po tygodniu) to czym tam sie reguluje tony.

Chcialem kupic te glosniki ale jak przeczytalem o microlabach solo to zrezygnowalem bo jak np.padnie pilot to lipa,bo po kazdym wlaczeniu i wylaczeniu glosnikow wszystkie ustawienia sie resetuja,do tego doszlo jeszcze brak wyjscia na sluchawki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...