Skocz do zawartości

Zakup Gtx 1070 lub Ti od MSI


Recommended Posts

A jaki jest obecnie sprzęt i rozdzielczość i model monitora?

Żeby się nie okazało ze procesor za słaby.

Będąc obecnie przed zakupem nowej karty, raczej czekałbym na nową serję ( chyba że z dostępnych z kart graficznych  była tylko zintegrowana).

Link to post
Share on other sites

60hz

Zawsze uzywam v-sync

Padla mi gtx 980

Nie chodzi zeby miec 120 fps ale zapas wydajnosci zeby w nowo wydawanych tytualach nie spadalo ponizej 55/60 fps.

 

No i zapas pamieci 8gb.

Obecnie to moze 4k tyle wykorzysta,ale kiedys 2gb wystarczalo na fhd a teraz 4 lekko schodzi.wiec przyjdzie czas ze bedzie zajmowane np 6gb przy fhd a wtedy sie przyda.

 

Intersowalo mnie tylko info o problemach z pamieciami Microna i cewkami

I nastala cisza...

Edytowane przez Camaro86
Link to post
Share on other sites

Problemy z pamięciami były w 1070(nie zależnie od producenta), ale były też update biosu, co podobno ten problem niwelowały. Zapewne jak trafi ci się pamięć mikrona (chyba że w ostatnio wyprodukowanych coś zmienili) to po prostu będziesz miał mniejszy potencjał do OC na pamięci. Co do cewek, to kto wie...

W moim 1070 piszczy, słychać jak się przystawi ucho do pcta pod obciążeniem w grze. Jak jest 3k klatek to słychać nawet z poziomu biurka, ale to raczej normalne.

Ogólnie nie polecam MSI, dość wydajne chłodzenie(ale pasta dość szybko traci swoje właściwości, co nie tylko ja zaobserwowałem)  i wygląd, ale na tym kończą się pozytywy tej marki.

Link to post
Share on other sites

Aha kurcze to juz nie wiem jaka.

Napewno chce karte ktora ma wydajne chlodzenie i niska temperature w obciazeniu.

 

Napewno nie gigabyte bo glosne

 

Może Asus Strix ? Albo EVGA ale koniecznie z chłodzeniem ICX.

 

W mojej 1070 sc2 też czasami piszczą cewki, ale da się z tym żyć i chyba nie ma reguły aby powiedzieć że w kartach firmy X nie piszczą, a w Y piszczą - loteria.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...