Skocz do zawartości

se xperia 8 czy samsung wave 533


Recommended Posts

Xperia X8, a jak masz możliwość to ZTE Blade, ponieważ SE ma bardzo słabe wykonanie i ekran bez multi toucha. Wave 533 to żaden smartphone, ma okrojoną Badę i jest dziadowski.

Poczytaj sobie o ZTE Blade i Xperia X8.

Polecam obejrzenie tego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=1X4WtGo4dgM&feature=channel_video_title

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

obejrzałem filmik i wydaje mi się że x peria dużo lepsza po 1 ten ZTE Blade to jakaś chińszczyzna po 2 nie nawidze orange po 3 dużo brzydszy po 4 prawie taki sam jak xperia 8 (pod względem estetyki i nie tylko) ale bardzo ci dziękuje za filmik i za radę ;) wielki + dla ciebie

Link to post
Share on other sites

obejrzałem filmik i wydaje mi się że x peria dużo lepsza po 1 ten ZTE Blade to jakaś chińszczyzna po 2 nie nawidze orange po 3 dużo brzydszy po 4 prawie taki sam jak xperia 8 (pod względem estetyki i nie tylko) ale bardzo ci dziękuje za filmik i za radę ;) wielki + dla ciebie

Po 1, może o chińszczyzna, aczkolwiek porządna chińszczyzna

Po 2, to samo co wyżej, co ma do tego Orange?

Po 3, chyba przy zakupie smartfona nie kierujesz się wyglądem?

Po 4, na pierwszy rzut oka to tak, ale jakbyś się przyjrzał z bliska to byś zobaczył, że Blade jest dużo lepiej wykonany i przede wszystkim jest duuuuuużo szybszy - w zasadzie po podkręceniu procka pod względem wydajności może konkurować z rynkiem High-End. :]

Link to post
Share on other sites

obejrzałem filmik i wydaje mi się że x peria dużo lepsza po 1 ten ZTE Blade to jakaś chińszczyzna po 2 nie nawidze orange po 3 dużo brzydszy po 4 prawie taki sam jak xperia 8 (pod względem estetyki i nie tylko) ale bardzo ci dziękuje za filmik i za radę ;) wielki + dla ciebie

Zapewniam Cię, że X8 jest dużo większą chińszczyzną niż ZTE Blade.

Taki sam na pewno nie jest. Różnią się wieloma rzeczami. Radzę Ci się zapoznać ze specyfikacją obu telefonów.

Link to post
Share on other sites

Miałem w rękach wszystkie trzy wymienione telefony. 533 ma badziewny dotyk, czasami trzeba mocno nacisnąć. Wydajnością też nie grzeszy, a ten system Bada jakiś taki... nijaki? Jedyny plus to qwerty. Blade ma świetny ekran, obraz żyleta, android bardzo wygodny w obsłudze, porządne bebechy. X8 też jest niczego sobie, ale w porównaniu do Blade jest trochę biedna. Obudowa w Blade leży naprawdę dobrze w dłoni (wydaje się, jakby była z gumy), elementy są lepiej spasowane niż w Xperii. Co do Chin - teraz wszystko jest produkowane w Chinach ;)

Link to post
Share on other sites

SE X 8 posiadam ogólnie wszystko fajnie dużo aplikacji, dużym zaskoczeniem była dla mnie bateria, przy średnim użytkowaniu nawet do 4 dni co na dotykowa telefon sporo. Jednak ma swoje wady np.brak flesza, na tylnej klapce od tel zostają odciski palców. Jednak androida trzeba trochę "posprzątać" jak ktoś ma z jakiegoś operatora (ja miałem oragne).

W orange miałem też problem ze zdjęciem sima chcieli za to 200zł ;) Lecz zaryzykowałem i kupiłem turbosima za 10zł działa. Z gps nie ma tragedii czasem gubi sygnał na okres 2s ale jest to na prawdę bardzo rzadko. Mój x w tej chwili jest na gwarancji spadł z 5 m plackiem o dziwo nie miał rys tel. się uruchomił lecz ekran uszkodzony.

Link to post
Share on other sites

z pewnością macie racje lecz mnie niestety nie stać na tego blade mam obecnie samsunga wave 533 i chce zamienić na xperie 8 zawsze miałem se mój poprzedni se to k800i i był i jest rewelacyjny a ten blade pewnie kosztuje sobie ok 600zł ja mam niestety niecałe 500 zł ;) a xperie widziałem nową za 450 zł z groszami i bardziej mi się podoba z wyglądu już mam samsunga wave 533 i klocek jak cholera zacina się sam się wyłancza nie polecam naprawdę ;) a o xperi słyszałem że to bardzo fajny telefonik jak na tą cenę i ma niezłe wyposażenie można się pobawić :) a dlatego założyłem ten temat ponieważ ze strony mgms wpisałem se xperia x8 i samsunga wave 533 i są porównywalne i chciałem zasięgnąć inf od użytkowników tych tel i co się znają na rzeczy dziękuje i przepraszam za pisownie bez interpunkcji :]

 

 

PS: jeśli możecie mi też powiedzieć czy ten model Samsung Omnia Lite B7300 jest dobrym smartfonem czy kicha? tz lepszy od xperi x8 ? Jakie opinie na jego temat słyszeliście itp

Link to post
Share on other sites

Od wtorku mam X8 i jak dla mnie bomba. Kupiłem nówkę z allegro za 440zł. Bateria wytrzymała 3,5 dnia, ale jak to z nowym telefonem cały czas zabawa. Super ma głośnik lepszy niż te wszystkie niby muzyczne telefony. Super bass to trzeba poczuć. Trochę lipny ten launcher od SE wszystko cacy gdyby nie blokada jeden widżet na jeden ekran według mnie bez sensu, ale są przecież dziesiątki innych widżetów. Działa szybko nic się nie tnie. Brak multitoucha jest lekko odczuwalny zwłaszcza w grach, ale ja nie gram to mi wsio ryba no może do internetu by się przydał, ale za tą cenę czego chcieć więcej. Tylna klapka troszeczkę skrzypi przy większym nacisku. Przy normalnym trzymaniu nic nie słychać. Ogólnie polecam lepszy niż Samsung I5700. Czulszy ekran, lepszy głośnik, bateria i mniejszy rozmiar.

Link to post
Share on other sites

X8 ma średni głośnik, wszystko przez umiejscowienie go z tyłu obudowy na dole. Słuchawki dołączone do zestawu są dziadowskie. Jak podłączyłem duże technicsa dźwięk jest bardzo dobry. Za jakieś 3 tygodnie przesiadka na ZTE, zobaczymy co z tego wyniknie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...