Skocz do zawartości

Need For Speed Undercover problemy : o


Recommended Posts

Witam, mam niemały problem z najnowszym nfs'em.

Czyżby ta gra była bardziej wymagająca niż Far Cry 2 i Crysis ? :mrgreen:

Do rzeczy, nie wiem jak to nazwać "spadki fps" ? sprawdzane frapsem pomijając ze grafika tej gry nie zachwyca a ten blur (rozmazanie) czy co to tam jest to kompletna porażka i w sumie to moze być przyczyna, jade po mieście pełnym fur i policji i 40-50fps i "blink" nagłe spadki do 21-28 i przycięcie gry, po chwili wszystko wraca do normy i tak co chwilkę. Nie mam pojęcia co zrobić próbowałem już chyba wszystkiego. Nie da się grać, dla porównania w Far Cry 2 1280x1024 Ultra 4AA DX10 45-70fps

Crysis 1280x1024 Very High DX10 40-50fps...

 

Ustawienia gry:

Wszystko na High, 1280x1024, 6AA, Anisotropic (bez AA problem również występuje)

W sumie to nie ważne czy to High czy Low! i tak problem jest taki sam.

Jeśli ktoś miał lub ma taki sam problem może mi coś doradzi

 

Komputer:

Intel Core2 Duo E8400 @ 3 GHz

Foxconn P45A-S

Radeon HD4870 Gigabyte

2x 2 GB DDR II @ 800MHz Geil Dual CL4 Ultra

Seagate 640GB Barracuda 7200.11 Sata 32MB cache Zapis prostopadły

Be Quiet Straight Power E6-600W

Grę testowałem na dwóch systemach XP PRO SP3 oraz Vista Ultimate 32 SP1, na obu to samo.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Link to post
Share on other sites

Wszystko jasne, przycinka sa i beda to nieuniknione powod? blad programistow...

Usunalem sterowniki zainstalowalem najnowsze na czysto i rzecz najwazniejsza mozliwe ze wielu z Was bedzie mialo to samo, plik "paul.dll" to jeden wielki syf, marny zastepnik cracka sie nie sprawdza ;] po wgraniu poprawnego prawdziwego cracka o wadze okolo 44mb gra smiga jak powinna, drobnych przyciec przy ladowaniu mapy sie nie uniknie ale spadkow ponizej 30fps nie zauwazylem :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

A czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego u mnie gra ma tendencje do spadków fps oraz błędów graficznych objawiających się "poszatkowaniem" modelów samochodów znajdujących się blisko mnie (radiowóz policyjny porsche i suv oraz jeden samochód uliczny) oraz błędy w niektórych miejscach mapy (trójkąty rysujące się z jednej strony ekranu do drugiej, jakby były nieskończone), przez co gra lubi zacząć się przycinać niesamowicie. Czasami po zmianie kamery (np na pauzie) trochę chodzi szybciej i mniej błędów jest.

 

Mój sprzęt:

Intel P4 HT 3,2GHz, ATI Radeon 9600 Pro 128MB, 1,5GB RAM DDR 400 GOODRAM, Dysk WD Caviar SE 160GB

Link to post
Share on other sites

Po 1. masz troszkę za mało pamięć graficzną, a po 2. Undercover jest królem braku optymalizacji (przebija go tylko GTA4) :D Trzeba się z tym pogodzić i ustawić słabsze ustawienia graficzne, a kiedyś wymienić grafikę :D Żeby Cię pocieszyć - też takie coś mam :ugeek:

Link to post
Share on other sites

Na Moim Q6600 chodzi bardzo płynnie,spróbuj podkręcić swojego proca,po co go od razu wymieniać To mija się z celem :D:D Zainstaluj najnowsze stery od GPU i wyłącz Cieniowanie w grze powinno pomóc.Nie dawaj małych rozdzielczości i niskich poziomów detali-Grafika będzie dusiła się 8-)

Link to post
Share on other sites

Do informacji dodam, że wcześniej miałem Radeona 9550 256MB i objawy były takie same. Zasilacz mam FEEL-II 400W. Zdjęcie z monitorem dorzucę potem. Ściągnąłem nawet patcha poprawiającego grafikę, ale się tylko dłużej włącza, może i tekstury są lepsze, ale bez zmian. I nie wiem dlaczego, samochód ściąga mi na lewo, mimo że gram na klawiaturze. Wcześniej tego problemu nie miałem. Ale grę przeszedłem.

Link to post
Share on other sites

Porównujesz wydajne 4 jajka do starego jedno rdzeniowego Celerona - jaja sobie robisz :P:P

 

kubbak-Jak byś nie zauważył to azrazr ma :D:P

 

Intel Core2 Duo E8400 @ 3 GHz

Foxconn P45A-S

Radeon HD4870 Gigabyte

2x 2 GB DDR II @ 800MHz Geil Dual CL4 Ultra

Seagate 640GB Barracuda 7200.11 Sata 32MB cache Zapis prostopadły

Be Quiet Straight Power E6-600W

 

Na czerwono żebyś zauważył kubbak Taki azrazr ma confing Nie ma żadnego Celerona Widzisz :D:):lol::lol::lol:

Link to post
Share on other sites

Na czerwono żebyś zauważył kubbak Taki azrazr ma confing Nie ma żadnego Celerona Widzisz :D:P:D:):lol:

Świetnie, tylko my odwołujemy się do postu Juniora, który ma Celerona i martin1591, który ma P4. azrazr napisał swojego ostatniego posta w tym temacie w listopadzie ubiegłego roku!! Chyba wizyta u okulisty by się przydała :lol::lol::P
Link to post
Share on other sites

kubbak na daną chwilę nie posiadam aparatu dopóki brat nie wróci z telefonem :D Mogę wrzucić tylko screena, ale na nim też dobrze widać. Może być?

Nie, na screenie na 99,99% nie będzie widać artefaktów. Poczekaj na aparat :P.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...