Skocz do zawartości

Recommended Posts

One mają z tego co wiem dość dobrą grafikę

A ja słyszałem, że w BMW są podgrzewane fotele w najdroższym modelu, dlaczego w tym 20 letnim za 500 zł nie ma? Bo jest za tani. Włączysz ledwo Bad Company 2 na najniższych po podkręceniu.

 

ten dell ma trochę mało RAMu w sumie.

 

Tylko 3GB którego i tak nie wykorzystasz przy HD 5650.
Link to post
Share on other sites

z tych które zaproponowałeś ja brałbym Acera, ma lepszy procek i większy dysk, a grafika na podobnym poziomie, w tej cenie chyba nie znajdziesz wiele lepszych, chyba że z core i3 który w grach bywa szybszy od tych phenomów i radeonem 5650 który jest tylko trochę wolniejszy od 6650

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5650.23697.0.html

http://www.notebookcheck.net/Intel-Core-i3-370M-Notebook-Processor.32767.0.html

Link to post
Share on other sites

QszaQ ale acer jest na tym samym niemal poziomie cenowym co dużo lepszy jakościowo dell którego podałem...

 

Acer to laptop tylko do grania, wykonany z niskiej jakości materiałów z mocniejszymi podzespołami za mniejszą cenę nie nadaje się do ciągłej pracy na nim.

 

Jeśli wystarczą ci nieduże projekty w photoshopie to możesz wybrać tego della którego podałem. Jeśli masz zamiar coś więcej w nim robić to napisz z większą ilością gotówki.

Link to post
Share on other sites

QszaQ ale acer jest na tym samym niemal poziomie cenowym co dużo lepszy jakościowo dell którego podałem...

 

dlatego napisałem

z tych które zaproponowałeś ja brałbym Acera

Acer to laptop tylko do grania, wykonany z niskiej jakości materiałów z mocniejszymi podzespołami za mniejszą cenę nie nadaje się do ciągłej pracy na nim.

 

owszem jest wykonany z niższej jakości materiałów, ale nie przesadzajmy, po komputerach z tego przedziału cenowego cudów się nie spodziewajmy, a i firmy takie jak HP, Asus, Samsung czy Toshiba też potrafią zrobić coś niskiej jakości, a Acer się ostatnio poprawił pod tym względem

Jeśli wystarczą ci nieduże projekty w photoshopie to możesz wybrać tego della którego podałem. Jeśli masz zamiar coś więcej w nim robić to napisz z większą ilością gotówki.

też myślę że taki dell byłby dobrym wyjściem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...