Skocz do zawartości

ENERMAX MODU87+ 600W i GTX590 ?


Recommended Posts

Dokładnie wiem ile W ciągnie taki GTX590, ale czy ten potężny Enermax z kablami PCI-E aż 4x8PIN pociągnie tego monstera ;) Właściwie to tylko 600W, ale tyle kabli PCI-E i to po 8PIN jest tutaj nie bez powodu. W sumie mając 4x8PIN można podłączyć nawet 2xGTX590 :!: PSU nie podoła z dwoma chyba ? W zamiarze mam kupno właśnie GTX590 i szukam dobrego zasilacza i ten Enermax wpadł mi w oko. Swoje też kosztuje, warto zakupić :ciekawy: ?

Link to post
Share on other sites

tylko po co tyle wtyczek PCI-E

Np. 2 x GTX460.

 

BTW (takie pytanie nie do tematu) po co tak właściwie jest aż 8 pin w złączkach. Nie wystarczyłoby 2, tzn. +12V i ground ? Po co się tak rozdrabniać?

Link to post
Share on other sites

Wogóle SLI z GTX 590 to jest idiotyczny pomysł. Koleś który myśli kto nie kupuje GTX 590 do domu. Nawet GTX 580 to jest według mnie przesada. Wystarczy Tobie MSI GTX 570 Twin Frozer OC. Da radę na bardzo wysokich ustawieniach i rozdzielczościach. Co do zasilacza to te Eneramxy są przesadzone. Fakt są bardzo dobre lecz w tym przypadku płaci się za firmę. Proponuje rółwież bardzo wydajnego http://www.proline.pl/?p=SEA+X-SERIES+X-750. Super cichy i bardzo wydajny. Z certyfikatem 80 PLUS GOLD czyli najwyższa klasa. Żadko jaki zasilacz na taki certyfikat. Jest w takiej samej cenie co ten Enermax a ma o 150W mocy więcej.

Link to post
Share on other sites

Ten Enermax starczyłby widze bez problemu do GTXa590

Będzie już mocno wysilony (po mocniejszym OC może nie podołać), o dwóch nie ma nawet co myśleć.

 

Druga sprawa to za pieniądze wydane na Modu87+ 600W możesz kupić Seasonica X750/Corsair AX750 lub niewiele drożej AX850.

Link to post
Share on other sites

Zaraz, zaraz kolega kupuje GTX590 i zastanawia się nad Enermaxem Modu87+ 600, który realnie jest raczej na styk do mocnego proca po OC? Bez obrazy ale żeby to miało ręce i nogi na lata i żeby było cicho (zakładam, że w przyszłości będzie chłodzenie wodne?) to tutaj wskazane jest markowe przynajmniej 750W:

 

Antec High Current Gamer HCG 750-EC

Antec TruePower New 750

Corsair AX-750

Fractal Design Newton R2 800W

XFX Core PRO750W

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...