Skocz do zawartości

Zestaw za +-2000 tysiące bez karty


Recommended Posts

Siema, w związku z tym, że mam dość monitora laptopowego potrzebuje nowego sprzętu w postaci stacjonarki:


  • Zastosowanie komputera: CS GO, Lineage 2, gram tylko w to
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2000+na monitor myślę, że 600
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?: jak najszybciej
  • Których części potrzebujesz?: buda+monitor
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: zależy co zapropopnujecie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: w chwili obecnej brak monitora, czekam na propozycje
  • Specjalne wymagania: brak karty
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? brak 
  • Własna propozycja zestawu: 

CPU: Procesor Intel Core i5-8400, 2.80GHz, 9MB, BOX


PŁYTA GŁÓWNA: Płyta główna ASRock Z370 PRO4


RAM: Pamięć Patriot Signature DDR4, 2x4GB, 2133MHz


HDD: Dysk Toshiba P300 


Zasilacz: Zasilacz SilentiumPC Vero L2 500W


Obudowa:Obudowa Genesis Titan 660 Plus 


  • Inne: Nie chciałbym za bardzo przekraczać tej, kwoty. Zależy mi na możliwości rozbudowy tego zestawu w przyszłości, SSD, dołożenie RAM itd... 
  • Karta: będę celował w jakąś używaną grafikę w przyszłym miesiącu i tu też liczę na jakieś propozycje, zastanawiałem się nad jakimś gtx750, na razie polecę na Integrze, myślę, że na Lineage 2 i CS GO starczy...
  • Monitor: zastanawiałem się nad  LG 24MP59G-P jednakże nie wiem jaką matryce w końcu wybrać, przeczytałem sporo tematów i mam w głowie już wszystko :) 
Link to post
Share on other sites

Wszystko mi chyba odpowiada, bardzo dziękuję.

Chciałbym jeszcze żeby ktoś się wypowiedział na temat monitora do 600zl i jakiejś grafiki używanej do 400zl najlepszej w tej cenie. Tak żeby ze sobą wszystko współgrało.

Edytowane przez Bagina
Link to post
Share on other sites
Monitor LG 24MP59G-P

Grafika to i warto chyba pomyśleć nad GTX 1050 z gwarą.

Ten monitor obserwowałem ale ne wiem sam. Kilka osób napisało opinie że ma jakieś dziwne plamy podczas wyświetlania. I myślą że tak ma być a to jest niby wada. Może ktoś go posiada i coś powie na jego temat?a w gtx1050 jakiego celować?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Hej wszystkim, z uwagi na to, że minęło prawie 6 lat chciałbym trochę odświeżyć moją maszynę. Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu rozpocznę. Posiadam aktualnie za waszymi radami coś takiego i wszystko chodzi jak żyleta niemalże do tej pory za co bardzo dziękuję :D

 

- Intel Core i5-8400 /2.8GHz, 9MB, LGA1151

AsRock Z370 Pro4 /intel Z370, LGA1151

Corsair 8GB (4x8GB) 3000MHz CL16 Vengeance LPX (dorzuciłem ramu na przestrzeni lat)

- Toshiba P300 1TB 64MB cache SATA600

- GTX 1050ti 4gb

- SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black

- Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny

- Monitor  LG 24MP59G-P

 

Teraz pytanie, chciałbym go trochę odświeżyć, przyspieszyć, nie zależy mi na jakiejś mega wydajności, ale trochę więcej mocy by się przydało, myślałem żeby wsadzić SSD jakiegoś dobrego i przerzucić system? Może ktoś coś doradzi? Aktualnie 1 TB jest zapełniony w połowie nawet nie, więc taki 512 GB by mi styknął, ale może coś jeszcze Wam wpadnie do głowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...