Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : głównie przeglądanie internetu/dokumentów, czasem jakieś mało wymagające gry
  • Maksymalna kwota : 2500(+/- 200)
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : jak tylko złożymy zestaw
  • Których części potrzebuję : buda + monitor
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : raczej nie będzie takiej potrzeby
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : brak
  • Specjalne wymagania : płyta główna z wifi(ma to sens?) jeśli nie to jakaś karta z wifi
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : procesor, obudowa, płyta główna, zasilaczram, dysk, SSD, monitor (byle FHD i możliwie jak najmniejszy)

    Łącznie - 1992 zł

  • Inne : Coś takiego udało mi się stworzyć, pytanie czy to ze sobą będzie współgrać. SSD tylko na system więc może 60gb czy mija się to z celem? Zostaje jeszcze kwestia tej karty sieciowej z wi-fi lub płyty głównej z wbudowanym, pytanie co będzie lepszym rozwiązaniem. Karty graficznej celowo nie umieściłem, bo 1050 to chyba będzie przesada na to jak ten komputer będzie wykorzystywany, a z drugiej strony części mają być nowe więc co tutaj umieścić? 

     

    Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

G5600 jest niekompatybilny z B250. Nie wiem też czy jest płacenia za ten CPU 350 zł. 

Zmień CPU na G4600 zachowując HD630 pod jakieś mniej wymagające gierki. 

Dołóż do SSD http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=60820

 

Monitor 20 cali też tutaj bardzo na siłę. Dołóż tutaj do jakiś 24 cali. WiFi dokup osobno. 

Link to post
Share on other sites

Tak zrobię. Patrząc na testy, ten HD630 powinien spokojnie wystarczyć do ETS'ów czy innych podobnych. Monitor taki a nie inny, ponieważ będzie mało miejsca, a naprawdę nikt od niego wiele nie będzie oczekiwał. Własnie z tym WiFi jest problem, bo obecnie jest już jakieś, ale coś tańszego i nie wiem czy jest tak w każdym przypadku, ale z 20mb/s dostępnych, jest w stanie używać około 4mb's a główny komputer zostaje  prawie bez internetu lub  chodzi jakby chciał a nie mógł. Kupienie czegoś lepszego poprawi sytuację? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...