Skocz do zawartości

Pendrive - odmowa dostępu


Recommended Posts

Mam głupi problem z pendrivem, nie mogę nic na niego wgrać. Podczas próby otwarcia wyskakuje błąd - odmowa dostępu. Próbowałem już odinstalować i zainstalować od nowa pendriva, również formatowałem i skanowałem antywirusem. Żadna z tych metod nie przynosiła rezultatów, próbowałem również usuwać wpisy z rejestru.

 

Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Link to post
Share on other sites

Usuń przez cmd plik autorun.inf z pendrive. Nie wiem dlaczego mimo formatowania mógł zostać bo on jest w większości za to odpowiedzialny.

 

Jeśli nie możesz go usunąć albo go tam nie ma to stawiam na wirusa w systemie. Pamiętaj żeby przed usuwaniem odznaczyć opcję folderów "Ukryj chronione pliki systemu".

Link to post
Share on other sites

Czy operacje wykonujesz spod konta administracyjnego systemu?

Problem występuje na innych komputerach?

Spróbuj go jeszcze sformatować tym programem -> http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Pro ... 13209.html

 

Pozdrawiam, Y0ddh4

Od zawsze mam ustawione jedno główne konto i żadnych innych, system jest świeżo postawiony ponieważ miałem w ostatnim czasie wirusa, który zawieruszył się w plikach antywirusa i zaczął kasować pliki systemowe. Plik autorun kasowałem kilka razy i za każdym razem po formacie pojawiał się znów, antywirusem był również sprawdzany. Na innym komputerze ten sam pendrive działa jak należy. Inne pendrivy na moim również działają.
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Trochę stary wątek, ale powiem, że problemem był wirus, który znajdował się na komputerze i blokował dostęp do wszelkich urządzeń przenośnych. Pomógł jedynie format systemu z usunięciem wszystkich partycji, wszelkie próby usuwania wirusa i naprawiania systemu nie dawały żadnych pozytywnych skutków. Problem ten trwał dość długo, bo ok. 2 miesięcy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...