Skocz do zawartości

GTX 1080 ROG STRIX male fps


Recommended Posts

Nie musisz byc zlosliwy. 1080 to wydajna i droga karta i jesli ktoś wydal kupe kasy to oczekuje realnej wydajnosci. Jesli ktos inny osiaga lepsze wyniki na podobnym sprzęcie to zaczyna się szukanie przyczyny i po to kolega tutaj opisuje swoj problem

Nie jestem złośliwy.Uważam po prostu że z jego kompem jest wszystko ok.Jedyne co jeszcze może mu obniżać wydajność to GeForce Experience.Jeżeli masz to zainstalowane to natychmiast odinstaluj.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem złośliwy.Uważam po prostu że z jego kompem jest wszystko ok.Jedyne co jeszcze może mu obniżać wydajność to GeForce Experience.Jeżeli masz to zainstalowane to natychmiast odinstaluj.

1. Z kompem jest cos nie tak, mowie ci, fpsy na r6 nie sa dobre, znaczy no moze i sa dobre waszym zdaniem ale 100-160 z taki systemem, na yt gtx 1070 wyprzedzil jakims cudem moja 1080, powinno byc 140-250 z tego co widzialem... ale dzieki i tak

2. Co ma GeForce Experience do fpsow?

Link to post
Share on other sites

2. Co ma GeForce Experience do fpsow?

U mnie osobiście...nie wiem jak to nazwać:tłumił,ograniczał procesor. Zauważyłem to w Fire Strike i innych benchmarkach podczas gdy szedł  test samego procesora.Widać to było i to wyraźnie podczas testu w ilości FPS-ów.Na końcu testu wynik CPU Score był zawsze niższy gdy zainstalowany był Experience a wyższy gdy już wyrzuciłem to badziewie.

Link to post
Share on other sites

Zeskanować komputer malwarebytes i wszystkie dodatkowe programy wyłączyć, pisałem o tym już wcześniej ale autor chyba nie załapał, no cóż trudno.

Co do programy geforce experience to też warto go wyłączyć/usunąć żeby sprawdzić czy to nie wina tego programu.

U mnie ten program nie powoduje problemów, a możliwość korzystania z natychmiastowej powtórki w grach typu CS i innych podobnych jest w mojej opinii 9/10. ( było by 10/10 gdyby można było nagrywać w większej liczbie fps niż 60, do robienia fajnych spowolnień przy obróbce )

Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...