Skocz do zawartości

Który z tych telefonów wybrać?


Recommended Posts

Witam

Postanowiłem kupić sobie nowy telefon i zastanawiam się nad trzema:

HTC HD2

Samsung Galaxy S

HTC Desire

 

Zależy mi głównie na tym aby telefon był szybki, miał dobry aparat i dobre słuchawki bo dużo słucham właśnie muzyki przez słuchawki. Dobrze by było gdyby się też szybko pisało SMS.

Link to post
Share on other sites

Z tych trzech: Galaxy S. Niezwykle szybki, dobry aparat, słuchawki znośne. HTC też fajne są, aczkolwiek są wolniejsze i mają aparat do du*y.

Maja ten sam HW...

Nie mowiac o tym, ze na HD2 zainstalujesz kazdy system operacyjny dostepny obecnie na rynku.

 

No i musze zapamietac zeby moim HD2 nie robic juz wiecej zdjec w stylu tego:

http://greqone.pl/nowa_panoramka-hdr.jpg

Link to post
Share on other sites

Na Galaxy S uzyskasz takie samo zdjęcie tylko, że lepsze ^^ . Moim zdaniem bierz właśnie niego ;) . Kapitalny ekran do tego otwarty system (custom ROM'y typu Darky), świetny aparat. Sam go posiadam i jestem ogromnie zadowolony :P . Miałem wcześniej iPhone 4 i w porównaniu z SGS iPhone to szrot :D

 

EDIT: Friczenko - W internecie krążą poradniki jak to zrobić. Polecam www.android.com.pl :P. Z gwarancją nie wiem jak ale jak już miałbyś zainstalowany android i coś by się stało to byś wgrał ponownie Windows Mobile 7 i tyle :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem to Galaxy S ma niby do ;) obudowę. Jak z obudową w HD2. Jeszcze pytanie czy jak będę instalował np. Androida do HD2 to stracę gwarancje? I czy jest trudno zainstalować taki system?

SGS jest nieco gorzej wykonany niz HD2.

Co do gwarancji: Kazda modyfikacja softu nie zgodna z wola producenta = utrata gwarancji.

Jednakze bezproblemowo mozna urzadzenie przywrocic do stanu "fabrycznego" mimo wiekszosci wystepujacych usterek, czesto modyfikacje nie sa nawet sprawdzane przez zserwis.

 

Na Galaxy S uzyskasz takie samo zdjęcie tylko, że lepsze :D . Moim zdaniem bierz właśnie niego :) . Kapitalny ekran do tego otwarty system (custom ROM'y typu Darky), świetny aparat. Sam go posiadam i jestem ogromnie zadowolony :P . Miałem wcześniej iPhone 4 i w porównaniu z SGS iPhone to szrot :D

Niestety na tym polu SGS nie staje do walki, jezeli user chce korzystac z dobrodziejstw hackow jakie przygotowali nam Panowie z XDA.

Przy takim zalozeniu Galaxy staje sie jak "Dumbphone" w porownaniu :P

 

Co do fotek - true true, ale chcialem tylko pokazac, ze gorszy czy lepszy aparat tak na prawde na moment obecny wiekszego znaczenia nei ma ^^

 

EDIT: Mixtape nie WINDOWS MOBILE tylko WINDOWS PHONE! Duza roznica :) I nie 7 a 6.5.x :P

Link to post
Share on other sites

EDIT: Mixtape nie WINDOWS MOBILE tylko WINDOWS PHONE! Duza roznica :P I nie 7 a 6.5.x :P

Krrr ciągle sobie nie mogę wbić do bani że to WINDOWS PHONE 7 (taaak taak siedem bo tak brzmi oficjalna nazwa ;) )

 

Swoją drogą. Dla mnie SGS to telefon prawie, że idealny gdyby nie obudowa :)

Link to post
Share on other sites

Sam miałbym problem przy wyborze telefonu. Używam LG 502. Koszmar... :)

Chcę >4", WiFi, GPS, dźwięk SONY z serii W, 32 GB do przenoszenia danych i punktową latarkę na węgorze... ;)

W takim wypadku pozostaje Ci tylko iPad :P

Chyba, że pogłoski na temat 4" ekranu w iPhone 5 spełnią się.

To przykre, że producenci nie przywiązują uwagi do reprodukcji dźwięku w telefonach.

Ostatnio miałem okazję przesłuchać SGSa... Gdzie ta fenomenalna jakość, którą wszyscy zachwalają?! Toż to podobno miało grać lepiej od iPhone'a! gó**o prawda... do poziomu iPhone'a brakuje mu jeszcze baaardzo dużo.

 

I tyle w tym temacie...

http://img411.imageshack.us/img411/2904/ev17d3.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

EDIT: Mixtape nie WINDOWS MOBILE tylko WINDOWS PHONE! Duza roznica :roll: I nie 7 a 6.5.x :)

Krrr ciągle sobie nie mogę wbić do bani że to WINDOWS PHONE 7 (taaak taak siedem bo tak brzmi oficjalna nazwa :D )

 

Swoją drogą. Dla mnie SGS to telefon prawie, że idealny gdyby nie obudowa :/

Wiem, ze Windows Phone 7, ale mialem tez na mysli ze HD2 standardowo pracuje pod obsluga Windows Mobile 6.5 :)

Link to post
Share on other sites

Miałem wcześniej iPhone 4 i w porównaniu z SGS iPhone to szrot

To jest tylko i wyłącznie twoje zdanie bo dałeś się nabrać na targowisku i sprzedali ci Sciphone za 3k.

 

 

Dziwne bo go kupiłem u operatora Swisscom :/ Zastanów się czasem co piszesz :D
Link to post
Share on other sites

Miałem wcześniej iPhone 4 i w porównaniu z SGS iPhone to szrot

To jest tylko i wyłącznie twoje zdanie bo dałeś się nabrać na targowisku i sprzedali ci Sciphone za 3k.

 

http://greqone.pl/forum/haters.jpg

 

To jest moja opinia o firmie apple:

 

http://greqone.pl/forum/store.jpg

Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem okazję przesłuchać SGSa... Gdzie ta fenomenalna jakość, którą wszyscy zachwalają?! Toż to podobno miało grać lepiej od iPhone'a!

Na czym prowadziłeś odsłuch? Jaki sprzęt, kawałki, formaty.

 

IPhone'a ciężko pobić w kwestii dźwięku i szybko to się nie stanie.

Link to post
Share on other sites

Na tym co miałem pod ręką czyli:

CALe, Shure SRH240,440, EP630.

Kawałki to Dubstep, DnB, Trance.

Format MP3 320kbps i FLAC.

 

Chyba nie powiesz mi, że z 4 parami słuchawek telefon się nie zgrał.

Link to post
Share on other sites

Ja jedynie stwierdzam fakty. Nie wmówisz mi, że SGS gra lepiej od iPhone'a nawet po jakiś wątpliwej jakości modach. Powie Ci to KAŻDY kto użytkował oba w/w telefony i mający jakiekolwiek pojęcie o dźwięku.

 

Prosty przykład najbardziej różniący reprodukcję dźwięku z tych dwóch telefonów. iPhone ma dużą scenę a SGS ma ją niewielką. Separacja w iPhone jest świetna w SGS średnia. Jedyne co mi się podobało w SGSie to nisko schodzący, mruczący basik (w iP4 i tak był lepszy).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...