Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zakupiłem słuchawki Słuchawki Sound blasterX h7 tournament edition po podłączeniu do komputera działają lecz gdy zainstaluje sterowniki już nie. W programie BlasterX Acoustic Engine Pro wyskakuje informacja nie można wykryć urządzenia audio.Przypinałem do różnych portów usb i dalej nic.

Jakieś propozycję?

Link to post
Share on other sites
Witam zakupiłem słuchawki Słuchawki Sound blasterX h7 tournament edition po podłączeniu do komputera działają lecz gdy zainstaluje sterowniki już nie. W programie BlasterX Acoustic Engine Pro wyskakuje informacja nie można wykryć urządzenia audio.Przypinałem do różnych portów usb i dalej nic.

Jakieś propozycję?

Oddaj do sklepu i kup normalne słuchawki
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No nie wiem. Czasem ludzi gasicie takimi tekstami choć nikt słuchawek na uszach nie mial, a czasem zdarzają się rodzynki.

Nie wiem jak te ale spotkałem się z opinią, że nie są złe i są dobrze zgrane z dołączona karta wsadzoną jako zwykły dac (na integrze bas rozlazły i średnica za bardzo wycofana).

Do autora. Jak wpinasz bez instalowania to karta działa jak dac. Po zainstalowaniu pewnie jakiś konflikt z integrą lub innym urządzeniem USB.

Ps.

W polecanych jest sporo słuchawek przeciętnych w swoich kategoriach cenowych, a że się tam znalazły wynika z tego, że autor tematu po prostu nie słuchał lepszych. Nie da się przesłuchać wszystkich więc wybrał najlepsze z tych, które przesłuchał.

 

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

anemus no z opinii na amazonie jakie czytałem to te słuchawki lubią się psuć i wiele osób twierdzi że kable im pozdychały po kilku miesiącach. Autor  wątku nie pyta czy je kupić tylko mówi ze nie może sobie poradzić bo nie działają tak jak należy. Za zbliżone pieniądze można już poszukać Beyerdynamic DT770 (czy tez MMX300 jak ktoś potrzebuje mikrofon) zamiast posiłkować się podróbką która lubi się rozpaść. Przy czym podróbki Beyerdynamic od np Superluxa kosztują poniżej 150zł a od Kingstona za nieco ponad 200 i zdaje się że jedne i drugie są wytrzymalsze od tego "cuda" w wykonaniu Creativa. Możesz mi ponadto powiedzieć które to  według ciebie słuchawki z listy polecanych są takie liche?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
... Autor wątku nie pyta czy je kupić tylko mówi ze nie może sobie poradzić bo nie działają tak jak należy. ...
W sumie do tego wszystko się sprowadza. Min dlatego zwracałem wam uwagę, że nagonka jest tu niestosowną choć tego wprost nie napisałem.Wiesz mam parę superluxów i nie powiedział bym, że są pancerne ;-P .Ogonek w 669 i 668b szybko się łamie, zaślepki w 681 odpadają i urywa się opaska, twardnieją pady, łuszczą się. itd. itp.Od Kingstona kosztują 300 i to jest przykład gdzie w polecanych umieścił bym innego klona takstarów pro80 od iska akurat - tańsze i trochę bardziej stonowane strojenie. Też uważam, że są lepsze wybory od Maxell RETRO DJ (żeby nie było posiadam - kupiłem kiedyś do pociągu zamiast doków), choć jak na cenę nie są złe.

Co do tych z tematu zaznaczyłem, że nie wiem. W sumie nawet jestem ciekawy bo cena cena ale jakby ta karta robiąc za dac sprawdzała się jak jakiś dac za 200 to słaba trwałość można by wybaczyć przy czymś na poziomie powiedzmy stosunkowo słabych isk 9999

Do autora wątku :

Co wyświetla w menadżerze urządzeń? Wykrywa jakieś urządzenie usb

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie do tego wszystko się sprowadza. Min dlatego zwracałem wam uwagę, że nagonka jest tu niestosowną choć tego wprost nie napisałem.Wiesz mam parę superluxów i nie powiedział bym, że są pancerne ;-P .Ogonek w 669 i 668b szybko się łamie, zaślepki w 681 odpadają i urywa się opaska, twardnieją pady, łuszczą się. itd. itp.Od Kingstona kosztują 300 i to jest przykład gdzie w polecanych umieścił bym innego klona takstarów pro80 od iska akurat - tańsze i trochę bardziej stonowane strojenie. Też uważam, że są lepsze wybory od Maxell RETRO DJ (żeby nie było posiadam - kupiłem kiedyś do pociągu zamiast doków), choć jak na cenę nie są złe. Co do tych z tematu zaznaczyłem, że nie wiem. W sumie nawet jestem ciekawy bo cena cena ale jakby ta karta robiąc za dac sprawdzała się jak jakiś dac za 200 to słaba trwałość można by wybaczyć przy czymś na poziomie powiedzmy stosunkowo słabych isk 9999 Do autora wątku : Co wyświetla w menadżerze urządzeń? Wykrywa jakieś urządzenie usb

Tak wykrywa sterownik ale z zółtym wykrzyknikiem na czarnym tle kod 52 Być może konflikt z integrą  tak jak wspomniał kolega powyżej, Dziś to  sprawdzę

Edit: Na sterowniku z windowsa jak automatycznie się instalują 2010rok  to działa lecz jak instaluje już sterownik od producenta 2017 to lipa

Edytowane przez kapiqazwsx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak wykrywa sterownik ale z zółtym wykrzyknikiem na czarnym tle kod 52 Być może konflikt z integrą  tak jak wspomniał kolega powyżej, Dziś to  sprawdzę

Edit: Na sterowniku z windowsa jak automatycznie się instalują 2010rok  to działa lecz jak instaluje już sterownik od producenta 2017 to lipa

A to nieee, po prostu sterownik jest niepodpisany albo coś się wykrzaczyło i nie zainstalował podpisu przed sterownikiem.

Nie pamiętam jak to się obchodziło (od lat mam małą styczność z windows) ale zdaję się można to zmienić w zasadach grup (gdzieś w szablonach administracyjnych) lub poprzez edycję boot configuration data. Tak przynajmniej się dało w w7 wyłączyć weryfikację podpisu.

Jak się tylko wykrzaczyło to odinstalowanie wszystkiego łącznie z kontrolerem i zainstalowanie na nowo.

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@anemus

Specjalnie dla Ciebie jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie prawie 5 letnich SL 681B, które rzucałem, jeździłem po kablu, używałem w trakcie pracy w polu, na budowie i którymi bawił się mój obecnie czteroletni syn.

Link to post
Share on other sites

żeby wyłączyć podpisywanie sterowników w win10 trzeba trzymając wciśnięty klawisz shift na klawiaturze uruchomić ponownie komputer (start/zasilanie/uruchom ponownie) następnie na niebieskim ekranie wybieramy rozwiąż problemy/opcje zaawansowane/opcje uruchamiania i naciskamy uruchom ponownie pokaże się nowa plansza na której mamy do wyboru wyłączenie podpisywania sterowników (bodajże opcja nr 7) wciskamy cyfrę odpowiadającą za opcje która nas interesuje i komputer się uruchamia


anemus Mam w domu dobrze ponad dwuletnie Superluxy HD330 w idealnym stanie. Ostatnio były w nich jedynie wymieniane materiały eksploatacyjne czyli nowa para padów od Beyerdynamic DT990 bo stara była lekko zjechana. W o kilka miesięcy starszych Superluxach HD681 EVo pękł plastik na metolowych prętach pałąku ale w niczym to nie przeszkadza. Welurowe pady już lekko słabo wyglądają i też nadawały by się do wymiany ale słuchawki chyba trafią już na emeryturę. Obie pary były intensywnie używane codziennie przez ponad dwa lata i nadal są w idealnym stanie technicznym. I obie pary razem do kupy kosztują mniej od tych Creativów które po wyjęciu z pudełka nie działają.

Edytowane przez kombajn
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
żeby wyłączyć podpisywanie sterowników w win10 trzeba trzymając wciśnięty klawisz shift na klawiaturze uruchomić ponownie komputer (start/zasilanie/uruchom ponownie) następnie na niebieskim ekranie wybieramy rozwiąż problemy/opcje zaawansowane/opcje uruchamiania i naciskamy uruchom ponownie pokaże się nowa plansza na której mamy do wyboru wyłączenie podpisywania sterowników (bodajże opcja nr 7) wciskamy cyfrę odpowiadającą za opcje która nas interesuje i komputer się uruchamia

 

anemus Mam w domu dobrze ponad dwuletnie Superluxy HD330 w idealnym stanie. Ostatnio były w nich jedynie wymieniane materiały eksploatacyjne czyli nowa para padów od Beyerdynamic DT990 bo stara była lekko zjechana. W o kilka miesięcy starszych Superluxach HD681 EVo pękł plastik na metolowych prętach pałąku ale w niczym to nie przeszkadza. Welurowe pady już lekko słabo wyglądają i też nadawały by się do wymiany ale słuchawki chyba trafią już na emeryturę. Obie pary były intensywnie używane codziennie przez ponad dwa lata i nadal są w idealnym stanie technicznym. I obie pary razem do kupy kosztują mniej od tych Creativów które po wyjęciu z pudełka nie działają.

Super. Nareszcie udało się sprowokować do udzielenia pomocy.

xD

Jak wspominałem jesteście bardziej kompetentni z zakresu windows.

Poza tym cieszę się, że wam się superluxy trzymają. Moje wszystkie coś spotkalo ;/

Głównie kable albo nauszniki oprócz 681 gdzie jeszcze odpadły (i oczywiście się zgubiły) te zaślepki z logo i opaska się urwała.

 

 

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Świadczy to o tym, że bardziej niszczysz sprzęt niż małe dziecko.
Być może xD ale przecież prawdziwy facet nigdy nie dorasta ;-b

Niestety jak szukałem jak naprawić ogonek w 669 to spotkalem się z większą liczbą takich historii .

 

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo tego kikuta się wywala IV wstawia normalny kabel ;-)

Żeby nie być gołosłownym to tak prezentują się Superlux HD681B po pięciu latach piekła. e8c952eb6828a13bfc798656c818efc5.jpg3153fc4d29e792e9bdfae21d2b0bbfe1.jpge10d7702a8f257398e5a69e8a7e294fd.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...