Skocz do zawartości

Iphone 6s vs Huawei P10 vs ?


Recommended Posts

Witam,

 

  • budżet : 2000 zł
  • gdzie zamierzasz dokonać zakupu : sklep
  • nowy czy używany : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : ok 5 cali
  • do czego będziesz używać urządzenia : poczta, kilka aplikacji, aparat, przeglądanie internetu, muzyka
  • najważniejsze wymagania : dobra jakość zdjęć, brak zacięć, w miarę wytrzymała bateria

Od siebie napiszę, że poprzednio jak pisałem tutaj post w sprawię komórki, to naprowadzono mnie na Iphone 5s i używam go do dnia dzisiejszego. Jednak na wszystko przychodzi czas. Czemu akurat Iphone 6s? Daje to samo co 5s, a ma większy ekran, ale nie za duży. Dlaczego Huawei P10? Przypomina mi Iphona. 

Czy jest ktoś kto przesiadł się z jakiegoś Iphona na Huawei P10 i mógłby wygłosić opinię na ten temat?

A może coś zaproponujecie od siebie wartego uwagi? Lg G6 odpada. Źle mi leży w dłoni i ten czytnik z tyłu.

Link to post
Share on other sites

Brak zacięć w 6s?

 

Ten telefon niestety na najnowszym sofcie zbyt dobrze nie chodzi. W dodatku to 3 letni model. W tej cenie masz HTC U11, z tym że jest sporo większy, w kwocie okolo 2 tys złotych jest spory wybór ;)

 

Ewentualnie dołożyć 200 zł i kupić 7dmke ;)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Co prawda nie mam najnowszego IOSa na 5S i nie jest to rakieta, ale chodzi płynnie.

 

HTC U11 jest bardzo ciekawą propozycją, ale jest duży( patrząc po wymiarach). Większy choćby od LG G6, który już dla mnie jest niewygodny.

Boli mnie trochę też brak jacka w HTC U11 jak i Iphone 7, choć nie jest to element eliminujący żaden telefon.

Niby jest spory wybór, ale jak już dodamy kryteria to wiele telefonów odpada.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...