Skocz do zawartości

Przełączniki Cherry MX Red - 2,89 zł / szt.


Recommended Posts

Do sprzedania przełączniki Cherry MX Red, oryginalne, wymontowane z markowych klawiatur, używane. Prywatne zapasy w domu, mam kilka projektów w toku przez co nagromadziłem zbyt dużo sprzętu.

 

Cena myślę że uczciwa - nowe w Polsce około 4,50 - 8,00 zł / sztuka, za granicą 10 USD / 10 sztuk.

 

Aukcja Allegro: http://allegro.pl/cherry-mx-red-oryginalny-najtaniej-i7213686004.html

 

Cena: 2,89 zł / sztuka (kup teraz) + koszty wysyłki

 

Na początek na Allegro wystawione 50 sztuk - mam o wiele więcej (prawdopodobnie około 400-600 sztuk, sam już nie wiem..), w tym inne rodzaje (Brown i Black). Idealna opcja dla kogoś potrzebującego switcha na wymianę lub do budowy customa. Dla forumowiczów z własnymi projektami przewidziane rabaty!  :o

 

W razie pytań proszę o kontakt na forum lub przez Allegro. 

Link to post
Share on other sites

Kolego a masz może klawisze? Żeby można było sprawdzić głośność lub czy umiesz zrobić taki zestaw klawiszy ? Dla osób które chcą kupić mechanika a nie mogą zdecydować się jaki przełącznik wybrać... Sam bym chętnie taki zestaw kupił...

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dla forumowiczów (przy zakupie pojedynczych sztuk na testy) mogę dorzucić klawisze gratis, np. 2 switche + 2 keycapsy gratis.

Na chwilę obecną na sprzedaż są tylko Cherry MX Red. W poniedziałek sprawdzę dokładną ilość pozostałych switchy.

 

/Edit:

Zgodnie z obietnicą, lista dostępnego towaru poniżej:

 

1. Switche:

- Cherry MX Red: około 180 sztuk (104 sztuki dostępne na już, reszta na życzenie, termin realizacji do 3-5 dni roboczych)

- Cherry MX Brown: około 170 sztuk (połowa dostępna na życzenie - termin realizacji do 3-5 dni roboczych; druga część około 12.03.2018)

- Cherry MX Black: około 80 sztuk (dostępne na życzenie - termin realizacji do 3-5 dni roboczych)

 

2. Keycapsy (wszystko dostępne od ręki):

- około 100 sztuk (normalny profil, czarne, ściągnięte z QPAD MK-50)

- około 240 sztuk (niski profil, czarne, oryginalne Cherry)

- około 80 sztuk (normalny profil, jasnoszare, oryginalne Cherry)

Edytowane przez wandal
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...