Skocz do zawartości

Uzywana i7 za i3-4170 do 500zł


Recommended Posts

Sprawdzałem kilka testów i na ten moment między x16 a x8 różnica nie przekracza 1% więc nie ma się czym martwić. W testach widziałem że nawet X4 nie robi wielkiej różnicy do x16 największą różnice można zauważyć tylko przy x1 resztę można śmiało ignorować. Zostaje przy swoim i czekam na mój 2400G patrząc na obecne ceny kart i ich wygórowane ceny nie opłaca się totalnie przepłacać karta która we Wrześniu kosztowała 670 zł dziś kosztuje 1160zl to jakiś obłęd... Mówię tu o 1050Ti a przy wyższych kartach jest jeszcze gorzej.

Link to post
Share on other sites

Pytam, bo jeżeli ktoś chciałby pograć na takim APU np w csgo przy monitorze 144 Hz 1080p to trzeba upolować mobo z wyjściem displayport (Twoja np nie ma).

 

Czytam, że na dobrych płytach Ryski gen 1 potrafią latać z ramem 3500 (np MSI X370 pro Carbon), ciekawe na ile pozwoli kontroler w takim 2400G / 2200G...

Link to post
Share on other sites

Mój monitor to BenQ gl2250HM także nie myślę nawet o 144Hz.

Szkoda mi tyle kasy wydawać na płytę a różnica w cenach jest dość spora fakt że przyszłościowa ale to nie to samo co płyty z serii 400 które mają być za jakiś czas zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać wtedy.

Edytowane przez eXtu1945
Link to post
Share on other sites

Nie no, ofc że branie wypasnego X370 i ramu 3500 cl 15 do 2200G/2400G to raczej sztuka dla sztuki (o ile to dodatkowo to ruszy), ale dla konfiguracji "max wydajność bez dedykowanego GPU" mogłoby to być ciekawie (szczególnie gdy ktoś buduje komputerek SFF, który ma być okazyjnie do grania np na TV).

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

Ja buduje kompa do CS:go i programu AutoCAD ewentualnie jakieś projektowanie w 3D a do tego ten zestaw który złożyłem wystarczy. Płytę wziąłem trochę lepsza z B350 żeby móc zrobić OC tego procka plus mieć możliwość późniejszej wymiany na nowszy lepszy procek bez zmiany płyty ale czas pokaże co będzie.

 

Edytowane przez eXtu1945
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...