Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do podkręcenia mojego procka, i zamierzam dokupić jakieś lepsze chłodzenie, zastanawiałem się nad czymś takim jak Thermaltake MINI TYPE 90VP, niestety osobiście za bardzo nie orientuje się w w wentylatorkach, dlatego pytanie czy warto to kupić lub ew. co lepszego do tego zestawu tak żeby się w 100zł zmieścić:

 

Zasilacz CHIEFTEC GPS-450-AA-101A 450W OEM

PŁYTA MSI P45 NEO-F IP45 S775 SI/SA BOX

Intel Core2Duo ey7400 2,8/3MB BOX

DDR2 A-DATA Extreme 4GB/1066 (2*2GB) Duial 5-5-5-15 BOX

DDR2 Kingston HyperX 4GB (2x2GB) DDR2 1066MHz 5-5-5-15

HDD SEAGATE 250GB + SEAGATE 500GB

Palit GF-9800GT 512 PX CUDA 2DV/TV BOX

Obudowa FEVER AC09A-BK/BK ACHILLES PPFC400

Link to post
Share on other sites

dzięki za wszystkie podpowiedzi, jeszcze pytanie, bo jakiego chłodzenia bym nie wybrał to trzeba dokupić jakaś pastę, czy np. taka ARCTIC SILVER CERAMIQUE 2,5g da rade?;)

 

dodam jeszcze ze chyba właśnie wybór padnie na SilentiumPC Fortis HE1225, tyle że jeszcze pytanie otóż, w obudowie mam tube do do chłodzenia na procka, a ten HE1225 zassysa powietrze z 'góry' - czy nie lepiej było by wziać jednak coś co by korzystało z tuby? czy też ten wiatrak da na tyle chłodu że tuba nie będzie potrzebna?;)

Link to post
Share on other sites

Pastę masz z Fortisem i jeżeli nie potrzebujesz super extra wypasionej wydajności i zadowolą Cię temperatury i 2-3stopnie wyższe nie musisz jej zmieniać. Jeżeli natomiast to dla Ciebie za dużo to zakup Zalmana STG-2. Dużo lepszy wybór od podanej przez Cieie. Tubę wywal. Ona przeszkadza przy chłodzeniach typu tower takich jak Fortis. Takie chłodzenia są najwydajniejsze, więc nie warto się z nią bawić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...