Skocz do zawartości

Laptop wyłącznie do internetu za mniej niż 2 000 zł


Recommended Posts

Witam!

 

Laptop siostry - Toshiba L40, już się trochę wysłużył, są problemy z włącznikiem i baterią, która trzyma nie więcej niż 15 minut więc przyszedł czas na zmianę.

 

Przeglądałem trochę www.komputronik.pl ale nie wybrałem jeszcze nic konkretnego. Głównie zależy nam na tym żeby lapek wytrzymał parę lat bez problemów. Wydajność schodzi na dalszy plan bo siostra używa laptopa wyłącznie do internetu, ewentualnie raz w tygodniu jakiś film więc spokojnie wystarczy coś z prockiem pokroju t4300, 3 gb ramu, dysk wystarczy spokojnie nawet 250gb, matryca to pewnie 15.6 ale może namówiłbym ją na jakąś 14tkę. Obudowa musi być dość solidna i dość fajnie wyglądać. No i oczywiście powinien wytrzymać jakieś 3h na baterii przy korzystaniu z wifi.

 

Co myślicie o "zero problemu z gwarancją" w Toshibach? Jest tak jak piszą czy robią problemy? Nie mamy dobrych wspomnień z Toshibą.

 

Bardzo proszę o jakieś konkretne linki i odp co do tej gwarancji Toshiby.

 

 

 

pzdr males

Link to post
Share on other sites

A ten r540 jest solidniejszy niż r530? Moja dziewczyna ma własnie r530 i mam duże zastrzeżenia co to plastyków z jakich jest zbudowana obudowa, napewno pulpit wytrze się za parę miesięcy.

 

 

A co myślicie o tanich Dellach?

Link to post
Share on other sites

Samsung zawsze budował ładne i lekkie konstrukcje więc do internetu byłby idealny. Nie zaobserwowałem niskiej jakości materiałów u samsunga bo zawsze przykładali do tego wage. A co do della to jego laptopy są najlepsze jakościowo ale podzespoły oczywiście będą gorsze więc musisz się zastanowić co cie bardziej interesuje. Poszukaj jeszcze tego samsunga na allegro, na pewno będzie taniej ale nie miałem czasu teraz ci szukać sorry.

Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej zgodzę się z Tobą, że do starszych gier choć nie do końca, Radeon HD6310 z Zacate Dual Core 1.6 GHz jest wydajniejszy niż Atom D525 z ION2 więc z grami też tragedii nie będzie (na ION2 można było już w coś pograć, może nie w full detalach ale dało by się). Co do gier - autor nie wspomniał nic o zastosowaniu do gier a ja zaznaczyłem z humorem, że i w Simsy 3 też zagra na tym Radeonie. Co do jakości wykonania, bez porównania wygrywa MSI, Samsung jest twardy, plastiki słabe. To nie seria RF ani QX, tylko tania R540, bez polotu i jakości, ot, tyle co miałem do napisania.

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Samsung zawsze robił stylowe notebooki dla niezaawansowanych użytkowników. Moim zdaniem to co mu dałem to dobry wybór. Czytaj recenzję http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Sa ... 155.0.html

 

W popularnym segmencie uniwersalnych laptopów o matrycy 15,6” Samsung zdołał już sobie wyrobić renomę producenta komputerów o wysokiej kulturze pracy i odpowiedniej solidności za przystępną cenę. R540 to kolejne, tym razem subtelnie brązowe, wcielenie tych udanych produktów.

 

Czytaj nazwę tematu.

"Laptop wyłącznie do internetu za mniej niż 2 000 zł"

 

Czy coś wydaje ci się niezrozumiałe?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...