Skocz do zawartości

Notebook do pracy - max. 3-3,5k


Recommended Posts

Cześć,

 

Chcę wymienić mojego HP Paviliona dv6640ew, który strasznie się grzeje i ma inne denerwujące problemy na coś nowego.

 

Budżet: max 3000-3500zł

Wymagania:

- Nie przegrzewanie się (w moim obecnym, jest w tej kwestii masakra)

- Cicha praca (j/w)

- Szybkość

- Bezawaryjność!

- wyświetlacz: 15-16"

 

Używał go będę bardzo intensywnie (ponad 12h dziennie) głównie do internetu (tysiąc zakładek w przeglądarce + jakaś muzyka + rozmowa na Skype + kilka innych programów na raz), filmów, muzyki, czasem jakiś Photoshop.

 

Z tego co się orientowałem powinienem patrzeć głównie na RAM i szybki, niezawodny dysk.

 

Jako, że Wy wiecie najlepiej - liczę, że mi coś doradzicie :-)

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za porady.

 

Widzę, że polecacie Asusa N53SV, który jest nowością (sprzedaż w PL chyba od tygodnia).

 

Trochę boję się, że będzie podobnie jak z Pavilionem, którego kupiłem zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży (wszystko super świetnie, a jak zaczął się grzać i hałasować po jakimś czasie to byłem w du**e).

 

Co do Asus N53SV wydaje się być OK, ale dostrzegam, że może być tam problem z klawiaturą (dużo i szybko piszę).

 

Może polecicie coś już sprawdzonego?

 

Grał na nim nie będę.

 

Lepiej dla moich zastosować brać więcej RAMu kosztem procesora (np. i3 zamiast i5 czy i7)?

 

Dzięki za dotychczasowe porady i liczę na więcej!

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

No właśnie ostatnio na notebookcheck.pl widziałem news-a z opisem i zdjęciami tego nowego MSI GE620, powiem szczerze, że mi się osobiście bardzo podoba - fajna aluminiowa obudowa, nowa i5 Sandy Bridge, 4 GB RAM, 500 GB HDD i niezła grafika GT540M z nVidia Optimus, 2x USB 3.0 jak dla mnie to ciekawa propozycja za te pieniądze http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/2013955

 

tutaj notebookcheck.pl - http://www.notebookcheck.pl/MSI-GE620-w ... 475.0.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...