Skocz do zawartości

Słuchawki do Cs'a 200-300 zł


Recommended Posts

Budżet : Jestem w stanie przeznaczyć od 200 do 300 zł

Czego potrzebujesz? : Słuchawki

Przeznaczenie : Gry głównie Cs, czasami znajdzie się coś innego typu GTA, LOL, BF 1

Źródło : MSI Z270 Gaming plus
Oczekiwania 
: Muszą dobrze odzwierciedlać dźwięk z gry, gram amatorsko.
Inne 
: Nie mam dużych wymagań widziałem tam Hyper x cloudy w podobnej cenie, coś polecicie? Gram amatorsko w cs'a czasami jakieś turnieje, w tym roku planujemy lana, potrzebuje słuchawek aby, jak najprecyzyjniej oddały dźwięk z gry, bo jest na prawdę ważny. Jeżeli byłyby jakieś na prawdę konkretne, a trochę droższe proszę śmiało mówić, może coś ogarne, albo najwyżej poczekam trochę dłużej. 

Link to post
Share on other sites

Jak byś w niedalekiej przyszłości dokupywał źródło jakieś lepsze to mam akg m220 na wydanie w folii

Generalnie jaja, że iski tak podrożały mimo, że dolar jest niżej niż był :D

Superluxy hd669 lepiej się nadadzą niż cloudy, ale musisz mikrofon dokupić.

Link to post
Share on other sites

Jak byś w niedalekiej przyszłości dokupywał źródło jakieś lepsze to mam akg m220 na wydanie w folii

Generalnie jaja, że iski tak podrożały mimo, że dolar jest niżej niż był :D

Superluxy hd669 lepiej się nadadzą niż cloudy, ale musisz mikrofon dokupić.

Posiadam te hd 681 i już powoli siada jedna słuchawka i bolą strasznie uszy, przy użytkowaniu 2-3 h 

Link to post
Share on other sites

Fajniejsze źródło tzn. Co macie na myśli konkretnie ? Jaka karte dźwiękowa musiałbym zakupić z mikrofonem nie ma problemu bo mam samson cos tam dwie Stówki kosztował i jestem zadowolony także słuchawki mogą byc bez mikrofonu.

Edit. Kumpel ma xonar dg kiedyś miałem pożyczone ale nie odczuwalem żadnej różnicy na tym mogę odkupić od niego , ale nie wiem czy to była moja wina czy jak , ze nie odczuwalem różnicy na tym.

Edytowane przez adix126
Link to post
Share on other sites

Na lany tylko zamknięte.Ani k240 ani m220 nie nie nadadzą, bo będziesz słyszał wszystko co się dzieje wokół Ciebie.

No tak rozumiem, ale te lany nie będą aż tak często na razie jest 1 w planach za 2 miesiące i też tam nie będzie jakiejś dużej publicznośći to mały lan amatorski :D Większość będę i tak trenował w domu także aż tak bardzo tego nie biorę pod uwagę, ale owszem wygłuszenie by się przydało. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...