Skocz do zawartości

Mysz do gier [300zł] + podkładka


Recommended Posts

MYSZ

  • jaką obecnie myszkę używasz: DM1 PRO 
     
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
     
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): zazwyczaj domyslne 50 w lolu, w cs'ie 1,2-1,5 wiec powiedziałbym ze niska
     
  • czułość w Windows: 6/11
     
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
     
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Zazwyczaj obrót o ~180°210° zabiera mi całą szerokość podkładki
     
  • w co grasz (podaj tytuły gier): LoL, Csgo, PUBG (kolejność nie przypadkowa)
     
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat taito king size
     
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie używam
     
  • twój budżet: 300 PLN +/-
     
  • jaki chwyt stosujesz: palm, rzadziej fingertip grip 
     
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
     
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
     
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): 16-17cm

 

  • Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 12cm

 

  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
     
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
     
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
     
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: najbardziej mi zależy na trwałym LMB, bo używałem już kilka myszek od rożnych producentów i w każdej po roku+ używania pojawiały się dwukliki :/
     
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
     
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie 
 
 
 
PODKŁADKA
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): DM1 PRO
     
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Roccat taito, tak chcę szybszą, który nie krępuję oraz nie spowalnia mi ruchów pod koniec ślizgu.
     
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): zawsze korzystałem z materiałowych, ale szczerze mi to obojętne. Aby działała bez zarzutu z myszką wybraną powyżej.
     
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Preferuję większe rozmiarowo podkładki
     
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
     
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią 
     
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie
     
  • maksymalna cena za podkładkę? 100 pln
     
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Preferuje większe podkładki w szerokości i długości. Grubość - aby nie była za gruba różnicy (aktualnie posiadam 5mm grubości i był problem z rozprostowaniem jej na biurku - zajęło mi to ponad miesiąc). Na plus będzie również możliwość szybkiego i łatwego czyszczenia. Wygląd i firma bez znaczenia

 

Najbardziej myślę nad Logitech G403 vs SteelSeries Rival 310. Ktoś posiadał którąś z myszek? Jak tak to proszę o podzielenie się spostrzeżeniami :)

 

Podkładki raczej również pod te modele. 

 


@ref

 

Co do pokladki to znalazłem zamiennik dla taito, mianowicie DREAM MACHINES DM PAD XXL. Ktoś posiada? kilka słów?

Edytowane przez Rafi66
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...