Skocz do zawartości

pytanie do posiadaczy gtx 580 referencyjnych i niereferencyj


Recommended Posts

Czesc! :P

 

Nie posiadam żadnej z tych kart ale myślę ze to zależy od sztuki bo rożnie sie kręcą itd, tak ze jednoznacznie chyba nikt ci nie odp jedynie pewnie ci którzy maja to powiedzą ile udało sie im wykręcić.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czesc! :D

 

Nie posiadam żadnej z tych kart ale myślę ze to zależy od sztuki bo rożnie sie kręcą itd, tak ze jednoznacznie chyba nikt ci nie odp jedynie pewnie ci którzy maja to powiedzą ile udało sie im wykręcić.

 

Pozdrawiam

a przypomnij mi jakie jest pytanie :P:P

Link to post
Share on other sites

witam wszsytkich

 

chcialem sie dowiedziec jak wyglada sprawa z kreceniem tej karty

 

z napieciem standardowym i ze zmieninym wszystkim dzieki z odp :P

 

Takie pytanie to zadaj sam sobie masz to kręć a nie pytaj sie innych skoro każda karta może kręcić sie inaczej... tak samo z i bez podnoszenia napięcia :D

 

Jak wygląda sprawa z kręceniem ? wyglada to tak ze sciagasz program np RivaTuner lub MSI AB i tam masz suwaki i dajesz je do góry.... To jest ironia z mojej strony ja bys nie zrozumiał tak jak wcześniejszej odpowiedzi :P

Link to post
Share on other sites

witam wszsytkich

 

chcialem sie dowiedziec jak wyglada sprawa z kreceniem tej karty

 

z napieciem standardowym i ze zmieninym wszystkim dzieki z odp :sciana:

 

Takie pytanie to zadaj sam sobie masz to kręć a nie pytaj sie innych skoro każda karta może kręcić sie inaczej... tak samo z i bez podnoszenia napięcia :rotfl:

 

Jak wygląda sprawa z kręceniem ? wyglada to tak ze sciagasz program np RivaTuner lub MSI AB i tam masz suwaki i dajesz je do góry.... To jest ironia z mojej strony ja bys nie zrozumiał tak jak wcześniejszej odpowiedzi :hahaha:

 

no co ty nie powiez

 

jak bys uczyl ojca dzieci robic tak to wyglada :P :ciekawy:

 

a do tego ze kazda karta sie kreci inaczej to jedna w prawo a druga w lewo tak :D

 

a co do riva to byl dobry jak ty chodziles do podstawowki

 

najpierw byz zajzal na moj profil i poczytal troche to moze bys sie cos o mnie dowiedzial ze krecenie kart mi dobrze idzie a nie swoje madrosci tu wladasz i tylko posta sobie nabijasz a go :P wnosisz do tematu

Link to post
Share on other sites

domi ty myslisz ze sam nie umiem poszukac

 

chodzilo mi o to zeby ktos sie wypowiedzial kto ja ma i jak to wyglada z tym oc

 

dlatego sformuowalem pytanie do posiadaczy gtx 580

 

a nie zeby ktos swoje modrosci tu wyglaszal co jest bardzo popularne na tym forum

 

typu jaki on jest dorogi prada zerny ... itd ze lepiej to czy tam kupic

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...