Skocz do zawartości

Słuchawki do 100zł Gry/Skype Integra


Recommended Posts

Witam forumowiczów !

W najbliższych dniach chciałbym sprawić sobie słuchawki do rozmów na Skype i grania w gry.

Będą one podłączone do integry.

Kwota jaką dysponuję to 90-100zł, lecz nie chce jej przekraczać.

Nie jestem jakimś audiofilem.

Fajnie jak by były dobrze wykonane, moje ostatnie słuchawki (z REAL'a) wytrzymały 2ty.g po czym kabel się przetarł i dźwięk przerywał.

Myślałem nad Sennheiser HD 201 i Creative Fatality HS-800.

Jeżeli byłaby taka możliwość fajnie gdy byłyby one w sklepie http://www.alsen.pl/

Dziękuję i pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

jeśli tanie senki HD to 202, 201 są imo jakieś takie nijakie i zdecydowanie mniej wygodne, ale to już trzeba samemu sprawdzić, w marketach często mają te modele wystawione "do przymierzenia" więc nie będzie problemu, no i nawet jak kiedyś najdzie cię na prawdziwe APU to nie będziesz musiał koniecznie zmieniać słuchawek :)

Link to post
Share on other sites

Fatality HS-800. --< mam i posiadam, bardzo dobre sluchawki, jak na taka cene, calkiem niezle tlumia dzwieki (ale nie rewelacyjnie ;]), bardzo dobrze leza na glowie, troszke cisna, ale ma to swoje zalety + swietny mikrofon, odlanczany na dodatek o bardzo dobrej jakosci, mikirofon na palaku, mozna go dowolnie wyginac. Jakosc dzwieku --> jak dla mnie bez zastrrzezen :)

Link to post
Share on other sites

Fatality HS-800. --< mam i posiadam, bardzo dobre sluchawki, jak na taka cene, calkiem niezle tlumia dzwieki (ale nie rewelacyjnie ;]), bardzo dobrze leza na glowie, troszke cisna, ale ma to swoje zalety + swietny mikrofon, odlanczany na dodatek o bardzo dobrej jakosci, mikirofon na palaku, mozna go dowolnie wyginac. Jakosc dzwieku --> jak dla mnie bez zastrrzezen :D

Tobie już podziękujemy za niezły bełkot, oby autor nie wybrał tego nie udanego produktu ludzie są zadowoleni, bo przeważnie są ich pierwsze takie słuchawki, albo nie mieli nic lepszego na uszach. Już nie chodzi o beznadziejną jakość dźwięku ale i fatalne wykonanie.

Link to post
Share on other sites

co masz do wykoniania tych sluchawek? To nie sa sluchawki MUZYCZNE zacznijmy od tego. Wykonianie jest bardzo wporzadku, uzywam juz ich ponad rok i nic sie nie dizeje zlego, zadnych trzaskow, obudowa bardzo solidna, dlui kabel i do tego swietny mikrofon (tutaj chyba nikt nie moze nic zarzucic ;]). Teraz inna sprawa, jesli beda one uzywane do gier i skype to roznice kolega raczej nie zauwazy. Mi odtwarzanie muzyki w HS800 sie nie podoba, ale nie kupilem ich do mp3 tylko do grania na kompie.

Link to post
Share on other sites

gdybyś miał możliwość odsłuchu HD 201 i HS 800 myślę, że byś się nie zastanawiał co wybrać, a nie tylko dobre do grania są, no chyba, że twoje kryterium wyboru bez mikrofona odpada więc, wybierzesz plastikowy dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Właśnie siedzę, słucham muzyki i mam na uszach HSy i faktycznie do muzyki się nie nadają, gry jeszcze jako tako ale słabe pozycjonowanie przeciwnika trochę utrudnia rozgrywke. Na + HSów myślę że można dopisać kabelek wydaje się solidniejszy niż w hd201 i ma pilota z regulacją głośności(w hd 201 nie widzę regulacji) i on/off mikrofonu. Także albo dzwięk albo gadżety.

Link to post
Share on other sites

A czy w tych HD-201 kabel się nie przeciera ? Wygląda na lichy...

o kabelek się nie martw , gdy kiedyś zakupiłem HD 205 tez taki cieniutki, a okazał się bardzo wytrzymały. Senki w przeciwieństwie do creatiwa to nie bubel . Głośność ustala się z poziomu Windowsa.

Link to post
Share on other sites

Przyszły już. Zamówiłem wczoraj.

Zajeiste... ;D

Pozdrawiam !

Dzięki Wam !

 

PS. Takie pytanko. Czy jak podłączam przez wejście na froncie obudowy słuchawki to jakość dźwięku może być gorsza niż jak podłącze bezpośrednio do płyty głównej ?

Link to post
Share on other sites

PS. Takie pytanko. Czy jak podłączam przez wejście na froncie obudowy słuchawki to jakość dźwięku może być gorsza niż jak podłącze bezpośrednio do płyty głównej ?

 

 

Ja odczuwalem trzaski i czasem gubilem calkowicie dzwiek, musialem w tedy lekko dotknal gniazdo... dlatego podlanczam teraz TYLKO bezposrednio do karty dzwiekowej ;]
Link to post
Share on other sites

PS. Takie pytanko. Czy jak podłączam przez wejście na froncie obudowy słuchawki to jakość dźwięku może być gorsza niż jak podłącze bezpośrednio do płyty głównej ?

xonar daje marniejszy sygnał na panel, a poza tym w dużej większości jakość tych gniazd nie zachwyca więc lepiej podłączyć się do gniazda w karcie lub kolumnach jeśli te masz podpięte do karty

Link to post
Share on other sites

Ja mam tak: głośniki pod zielone, słuchawki pod czerwone i niebieskie. Wtedy tylko w aplikacji realteka ustawiłem gniazdo niebieskie jako słuchawki. Mogę słuchać w tym samym momencie w obu sprzętach. Gdy jednak chcę z głośników to wyciszam słuchawki a gdy w słuchawkach to po prostu głośników nie włączam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...