Skocz do zawartości

5 lat gwarancji zotac i evga


Recommended Posts

Witam, chciałbym zapytać czy dalej jest aktualne przedłużenie gwarancji kart zotaca i evgi do 5 lat, po zarejestrowaniu karty na stronie? Jeżeli tak, to na jakieś konkretne modele czy na wszystkie karty? 

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Witam.

Chciałbym uzyskać informację od osoby która pomyślnie zarejestrowała swój produkt na tej stronie Zotac'a:

https://www.zotac.com/pl/support#registration

Wypełnienie lewej strony tego formularza jest raczej oczywiste ale prawa? Informacje adresowe - ale czyje? Moje czy firmy w której się kupiło produkt? Rejestrowałem już produkty w kilku firmach ale ten formularz trochę mnie zaskoczył i dla mnie jest mało czytelny. Może ktoś coś doradzi w tej kwestii?

Link to post
Share on other sites

Też się zastanawiam na GTX1050Ti 4GB od Zotac - przemawia tutaj za nią przedłużona gwarancja i przystępna cena (ok. 720 zł ).

 

Jest jednak karta GTX1050Ti 4GB od MSI - o zbliżonych parametrach taktowania rdzenia, troszkę lepszym taktowaniu pamięci na poziomie 7108MHz (Zotac ma 7000MHz) - jest droższa o około 100zł lecz w porównaniu z Zotac jest o niebo cichsza za sprawą wentylatorków grafiki które poniżej temp 60 stopni praktycznie stoją - dopiero po osiągnięciu temp powyżej 60 stopni zaczynają swoją pracę.

Link do karty:

 https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-gaming-x-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-d-box-975434/?utm_source=youtube.com&utm_medium=link&utm_campaign=IN_YT_TechnologyCorner

 

Pytanie tylko czy karta przez to się nie przegrzewa - coś kosztem czegoś - cichsza praca ale może się przegrzewać w porównaniu z Zotac. Też stoję przed trudnym wyborem. Może ktoś coś jeszcze podpowie.

Link to post
Share on other sites

W Gaming X nie ma mowy o przegrzewaniu, to po prostu bardzo dobra konstrukcja. Szczególnie, że 1050ti to energooszczędne i raczej chłodne karty. Nie wiem jednak czy jest sens przy tak niskiej półce wydajnościowej i małym poborze prądu dopłacać tyle do wypasionej wersji która słono kosztuje.  Nie zmienia to faktu, że w testach ten zotac faktycznie nie wypada najlepiej jeżeli chodzi o kulturę pracy. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...