Skocz do zawartości

CPU socket 1155 + DDR3 + zasilacz ?


Recommended Posts

Siema, 

 

Tak jak w tytule, potrzebuję jak najtańszego zestawu pod s1155, czyli procesor i DDR3, mobo mam więc tylko tyle mi potrzeba.

 

 

Mam w okolicy jedną potrzebującą rodzinkę, z fajnymi chłopakami 9/10 lat, niestety bieda jak piszczy, a skomlą od rodziców o komputer strasznie, wiec postanowiłem, że coś im złoże, że tego co się wala w szafie. Dlatego chcę jak najtaniej, bo za dużo wydawać nie chcę, wiadomo, każdy ma swoje wydatki a brakuje mi 2 rzeczy.

 

Procesor wystarczy coś z pokroju Pentium G2020/2030/2130 + DDR3 też bez większego znaczenia jakie taktowania. Najlepiej 4GB, nie muszą być w 1 kości, mam 4 banki, więc na upartego nawet 4x1GB bym przygarnął (jak będą 3GB to też nie ma tragedii). Bądź w ostateczności proc+2GB DDR3 i jakiś zasilacz nie z czarnej listy, bo ja mam jakiegoś gównianego FEELa 2, więc aż strach to wkładać.

 

Brak aby proca i ramu, bo mój stary 2500k i DDR3 poszły w zeszłym roku, i został się mobas. Nie sprzedawałem, bo nie chciałem nikomu kitu wstawiać, a miał piny wygięte, ale po naprostowaniu z i5 działało wszystko stabilnie, więc zakładam, że sobie poradzi.

 

Najdroższy element mam, jakaś stara buda się wala w piwnicy, dysk z lapka po wymianie na ssd 320GB też na stanie :) No i poczciwy HD4850 na razie będzie musiał im wystarczyć. Chcą grać w minecrafta, wiadomo, więc powinien sobie spokojnie poradzić taki zestaw.

 

Oczywiście jak już wspominałem jak najtaniej :D

 

Tak więc jak ktoś coś, to pisać. W 100 MAX chciał bym się zamknąć z wysyłką.

 

Wiem, że na Alledrogo można takie proce kupić za 30PLN + 1GB DDR3 za 16PLN, więc na upartego daje to 30+8KW i 3x16+8KW=94zł, ale nóż widelec może ktoś ma wszystko i nie będzie trzeba płacić 2x za wysyłkę i wystruga jakiś zasilacz stary w gratisie :P

 

Kurde, tak czytam co napisałem i wyszło jak bym na żebry przyszedł xD

 

Chcę zamknąć się w 100 PLN z wysyłką.

 

Jak ktoś chętny pomóc i oddać gratki za 20% taniej jak na Allegro, to zapraszam :) Wtedy spokojnie się zmieszczę w 100PLN za proca i ramy.

 

Pozdro  :D

Edytowane przez Bartlej
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...