Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, powoli zaczynam przymierzać się do kupna interfejsu do mojego mikrofonu Neewer NW-700, aktualnie nie posiadam do niego nic (phantom power itp.) oprócz karty dźwiękowej USB "SABRENT" i lecę na programie equalizer APO z wtyczką Peace, aby zwiększyć ilość dB, ale w konsekwencji muszę odszumiać "live" programem reaper, co dość drastycznie wpływa na dźwięk.

 

Przeglądając różne fora napotykałem tylko rady (co do NW-700), że wystarczy mieć dobrą kartę dźwiękową i tutaj rodzi się pytanie, czy warto w ogóle kupić interfejs do tego mikrofonu?

 

Zastanawia mnie czy różnica pomiędzy NW-700+interfejs, a NW-700+SABRENT jest na tyle duża, że warto wydać ok. 200zł?

 

Jeśli tak to jaki zakupić? Słyszałem dużo dobrego o Behringer U-Phoria UMC22, nadal nic się nie zmieniło, czy aktualnie znajdę coś lepszego w tej cenie? 

Link to post
Share on other sites

Z mikrofonem to ci nie pomogę ale u Behringera zmieniło się to że wprowadzili modele z dopiskiem HD na koncu posiadajace przetworniki 24 bitowe w miejsce 16 bitowych.

Jak chcesz czegoś o półkę wyże od Behringera to zobacz sobie Focusrite Scarlett . Najtańsza jest taka:

https://www.ceneo.pl/45002692#tab=click

jedna z większych zalet tych interfejsów to diodowe podświetlenie pokręteł gain z przodu które świeci się w zależności od natężenia sygnału wiec jak zaczynasz dobijać do max to od razu to widzisz i możesz przykręcić poziom mikrofonu. Z tego co słyszałem u recenzentów pierońsko to ułatwia życie.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...