Skocz do zawartości

Hd 5870 gigabyte oc


Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić sobie kartę jak w tytule.

 

Mam co do niej 2 pytania, czy pci 2.1 bedzie kompatybilne z moim 2.0?

 

I czy mój zasilacz fortron 500 ja uciągnie?

 

Podaje jeszcze wszystkie podzespoły:

 

core 2 duo e8400 wykręcony na 3.7, foxconn p43a, 5gb ramu, sb audigy, wiatrak na procku to 7 alpine, wiatrak z przodu obudowy plus 1 na tyle, dysk twardy nie pamietam jakiej firmy :D

 

Dzekuje za odpowiedzi:)

Link to post
Share on other sites

Bedzie spokojnie działać na porcie PCIE 2.0, wersja 2.1 wprowadza jedynie kosmetyczne zmiany i nie jest praktycznie odczuwalna (sama nVidia klepie GPU jeszcze na 2.0).

IMO 500W powinno wystarczyć mimo, że to prądożerna karcioszka :D

Link to post
Share on other sites

dokladnie tego chciałem kupić tyle, ze 8 zł tańszego z innego sklepu:)

 

http://www.pc-media.pl/go/_info/?id=151 ... 97420cd885

 

Też myśle, że teraz to chyba najlepszy wybór nawet nie będe go kręcił:D Bałem sie jedynie o ten zasilacz, pisze, że minimum 500 wat rekomendowane 600 ale skoro piszecie, że starczy to jest ok:)na ta grafikę sie zdecyduje

Link to post
Share on other sites

hehe no tak...tyle, ze ja już dożucilem do tego radka...pierwotnie miałem 460 kupić. Jeśli teraz tak będe sobie co chwile mowił...to po co 560...dorzuce do niego troche i mam 480...ale co mi tam, dorzucę trochę i będe miał radka 6000 coś:) 800 zł to jest maks co mogę wydać na kartę. Na cichości mi nie zależy bo i tak przedni wiatrak w obudowie wyje niemiłosiernie:P...chociaż jeśli znajdziecie 560 sonic do 850 zł to ok:)to już absolutny maks...do tego 560 w kompaktorze ma gorsze statystyki niż 5870

 

Choć jeszcze tak dodam mimochodem, że wole gf:P jakoś nigdy mnie nie zawiodły a z radkami zawsze problemy miałem:P Choć teraz to z tymi sterami od nvidii podobno kiepsko:P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...